×
Mobilā versija
Brīdinājums -16.5°C
Alma, Annemarija
Svētdiena, 25. februāris, 2018
27. novembris, 2017
Drukāt

Iznākusi grāmata “Labākās makšķerēšanas vietas Latvijā”

Labakas_makskeresanas_vietas

Grāmatā aprakstīti makšķerēšanas veidi ēsmas, makšķerēšanas īpatnības konkrētā gadalaikā un sastopamās zivis, kā arī ar kādiem mānekļiem tās pievilināt. Noderēs arī informācija par ūdenstilpju dziļumu krantīm, par vietām kur pārnakšņot, ielaist ūdenī laivu, un protams kādas īpašās prasības (noteikumi) jāievēro konkrētā ūdenskrātuvē.

Grāmatas sastādītājs ir makšķernieks ar stāžu Aldis Sāvičs: “Grāmatā rakstītais nav dogma, ja jūs makšķerējat kādā no šeit minētajām 36 ūdenstilpnēm un jums neķeras, nebrīnieties, zivis taču ir kaprīzi radījumi, bet tās ir arī mūsu draugi. Neveiksmes varat novelt uz sliktiem laika apstākļiem, spēcīgu vēju un daudz ko citu un jāpriecājas par ikkatru atrašanos pie dabas”.

Jaunajā grāmatā var izlasīt gan par makšķerēšanu ezeros un upēs, gan Baltijas jūras piekrastē, tajā savus secinājumus un ieteikumus ierakstījuši tādi Latvijā atpazīstami copes lielmeistari kā Pēteris Lideris, Guntis Kārkliņš, Kristiāns Godiņš, Ināra Koha un daudzi citi. Tā bagātināta ar autoru un foto lielmeistara Andra Eglīša fotoattēliem, kas piešķir grāmatai izcilu vizuālo baudījumu. Grāmata „Labākās makšķerēšanas vietas Latvijā” noteikti atradīs goda vietu katra makšķernieka grāmatplauktā un kļūs arī par lielisku dāvanu draugam svētkos.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga -16.5
Alūksne -20.3
Daugavpils -22.7
Saldus -17
Liepāja -14.8
Jelgava -19
Ventspils -11.2
Limbaži -20
Madona -20
Rēzekne -21
Draugiem Facebook Twitter Google+