Reklāmraksti

Iznākusi Ingmāra Jurisona grāmata “Dukuri. Ledus karaļi dzīvē”!0

Publicitātes foto

Grāmata stāsta par krietnu latviešu ģimeni un vienlaikus – jauna sporta veida ienākšanu Latvijā. Sporta veida, par kuru varbūt kāds pasmīnēs, bet kas pēdējo desmit gadu laikā mums nesis tik daudz saviļņojuma un starptautiski skanīgu titulu kā neviens cits.

Taču stāsts nav tikai par sportu, jo Dukuri ir arī ģimene. Stipra un tāda, kurai gribētos līdzināties. Ledus karaļi dzīvē izrādās daudzpusīgi un avantūristiski, un viņu ceļš līdz skeletonam nav bijis viegls ‒ kā kāpiens kalnā.

Ar kalnu Dukuriem ir īpašas attiecības – viņi ir daļa arī no Latvijas un Siguldas vēstures, kur Gaujas senlejā ir tapusi Siguldas bobsleja trase, kas kaldinājusi vairākus čempionus. Un tas vienmēr ir trases vai ambīciju kalns, kas mūsu ledus karaļiem dāvājis medaļas un panākumus arī citās valstīs.

Stāstu par Dukuru ģimenes piedzīvojumiem, kas noris vienlaikus ar spilgtākajiem notikumiem Latvijas vēstures lapaspusēs, veidojis “Sporta Avīzes” galvenais redaktors Ingmārs Jurisons.

Grāmata "DUKURI. Ledus karaļi dzīvē"

Grāmatā ir plašs fotogrāfiju klāsts – no Dukuru bērnības līdz aktuālākajām uzvarām Pasaules kausā, kā arī ģimenes koks, kura saknes sniedzas līdz pat 18. gadsimtam.

Viņu panākumi ir fenomenāli. Tie gūti mūsu acu priekšā, bet vai mēs zinām, kas aiz tiem stāv?

Ingmāra Jurisona grāmata “Dukuri. Ledus karaļi dzīvē”
Publicitātes attēls

Ingmāram Jurisonam ir izdevies attēlot kopainu. Lasot šo grāmatu, daudzi mainīs skatījumu uz notikumiem, kas atmiņā iegūluši ar tālaika emocijām.

Saistītie raksti

Grāmata ir patiess saldais ēdiens. Gards un piesātināts, bez nevajadzīgiem garšas pastiprinātājiem. Kā Dukuru mammas Marinas debesmanna.

Grāmatu meklējiet grāmatnīcās vai interneta veikalā VEIKALS.LA.LV

Kā atvēra grāmatu "Dukuri. Ledus karaļi dzīvē"
LA.lv