×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
24. februāris, 2015
Drukāt

Izplata propagandu Lietuvas medijos (2)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Lietuvas Valsts drošības departaments (VDD) paziņojis, ka ir novērojis “aizvien nepārprotamākus” Krievijas centienus izraisīt informācijas karu un izplatīt savu propagandu Lietuvas medijos un sociālajos tīklos.

“Ir novēroti aizvien nepārprotamāki Krievijas centieni izraisīt informācijas karu kopā ar tās mērķiem izplatīt tās propagandu Lietuvas masu medijos, tiešsaistes medijos un sociālajos tīklos,” norādīts VDD paziņojumā. VDD uzsvēra, ka Krievija meklē iespējas ieguldīt mediju kompānijās Lietuvā vai arī sponsorēt tās, maskējoties aiz ārvalstīs reģistrētām kompānijām, cenšoties ietekmēt to informācijas saturu. VDD piebilda, ka ārvalstu valdības, ne tikai Krievijas, var ierosināt sadarbību ar Lietuvas mediju kompānijām un lūgt izplatīt informāciju, kas ir labvēlīga Krievijai, organizēt informācijas kampaņas vai publicēt pasūtītus rakstus. VDD aicina sabiedrību nepakļauties iespējamām Krievijas provokācijām un nekavējoties ziņot departamentam par jebkādu aizdomīgu propagandu un centieniem finansiāli ietekmēt masu medijus un to gatavoto saturu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nu, čeka paliek histēriska, viņus neieredz pasaule

  2. Interesanti, kad mūsu DP paziņos, ka kopā ar Krievijas propagandas izplatīšanu, Latvijas masu medijos sen jau iet informācijas karš? Jeb labāk parunāsim par kaimiņiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+