Kokteilis
Stilo

Izplatītākie mīti par apavu iegādi internetā 16

Publicitātes foto

Preču iegāde internetā vienmēr bijusi apvīta ar dažādiem mītiem un stereotipiem. Kas vienam šķiet labs, citam izraisa nepatiku. Atšķirīgās gaumes un arī informācijas trūkums par iepirkšanos internetā ir radījis dažādus pieņēmumus sabiedrībā, tādēļ šajā rakstā mēģināsim saprast, kādi ir populārākie mīti par apavu iegādi internetā.

Mīts: Apavi internetā ir zemākas kvalitātes.

Patiesība: Pirmkārt, jāņem vērā, ka mūsdienās ir daudz interneta veikalu, kuros iespējams iegādāties apavus. Ja runājam par Latviju, tad viens no populārākajiem e-veikaliem ir 220.lv. Tajā iespējams iegādāties populāru un kvalitatīvu brendu apavus, tādēļ Jums nav jāsatraucas par to, vai, piemēram, kurpes, kuras nopirksit, būs pietiekami izturīgas. Protams, jāpievērš uzmanība arī materiālam, no kāda apavi ražoti.

Mīts: Interneta veikalos apavi ir dārgāki.

Patiesība: Tieši pretēji. Piemēram, e-veikals 220.lv piedāvā iespēju papildināt garderobi ar dažādiem apaviem, kas parastajos veikalos nereti ir par augstākām cenām. Viena no interneta veikalu lielākajām priekšrocībām ir tā, ka tiem nav jāpaaugstina cena, ņemot vērā veikala telpu īri un citas izmaksas. Līdz ar to pircējiem ir izdevīgāk apmeklēt veikalus tiešsaistē.

Mīts: Interneta veikalos iegādāties apavus nav droši, jo tos nevar uzmērīt.

Patiesība: Lai arī tiešsaistes veikalu īpatnība ir tā, ka šeit preces Jūs nevarat aptaustīt un uzmērīt, tomēr jāņem vērā, ka ikvienai lietai ir pievienotas fotogrāfijas no dažādiem rakursiem, lai Jūs varētu redzēt, kā konkrētās kurpes vai zābaki izskatās dzīvē.

Turklāt precēm ir pievienots detalizēts apraksts, kurā iespējams noskaidrot visu nepieciešamo informāciju par apavu materiālu, detaļām, krāsu, papēžu augstumu un citiem parametriem. Savukārt pareizo izmēru varat noteikt, pirms iepirkšanās nomērot savas pēdas garumu, jo parasti interneta veikalos ir pieejamas gan apģērbu, gan apavu izmēru tabulas, kas atvieglo iepirkšanos.

Mīts: Iepirkšanās interneta veikalos ir sarežģīta, it īpaši, ja saņemu preci, kas man neder vai nepatīk.

Patiesība: Ikvienam pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt iegādāto preci veikalā, pretī saņemot iztērēto naudu, tādēļ Jums nav jāsatraucas par to, kas notiks, ja apavi, kurus nopirksit, izrādīsies par lielu vai par mazu.

Mīts: Interneta veikalos nav tik plaša preču izvēle kā parastajos veikalos.

Patiesība: Arī šis mīts ir nepatiess, jo, piemēram, 220.lv pircēji var izvēlēties sev piemērotus apavus no vairāk nekā 25 ražotājiem. Turklāt, ja esat kādas īpašas preču zīmes jeb brenda cienītājs, varat atrast tieši to, ko meklējat pāris sekundēs, izmantojot ērtos filtrus, kas parasti izvietoti lapas kreisajā malā. Piemēram, apavus varat atlasīt pēc to preču zīmes, stila, ārējās apdares materiāla, izmēra un krāsas. Visi svarīgākie kritēriji vienuviet!

Mīts: Interneta veikalos nav iespējams iegādāties modernus apavus.

Patiesība: 220.lv savu piedāvājumu regulāri papildina ar modernākajiem apavu modeļiem, lai ikviens pircējs varētu atrast ko tādu, kas atbilstu gan viņa vēlmēm, gan iespējām. Pieejamas dažādas krāsu, formu un dizainu variācijas.

Mīts: Interneta veikalos iegādātās preces jāgaida vairākas nedēļas.

Patiesība. Iepērkoties 220.lv, Jums nebūs jāsatraucas par šo problēmu, jo ir pieejami dažādi preču piegādes veidi. Protams, katram no tiem ir atšķirīgs piegādes laiks. Tāpat jāņem vērā arī tas, vai Jūsu izvēlētā prece atrodas 220.lv noliktavā. Ja tā ir, tad nereti savu pasūtījumu varat saņemt jau tajā pašā dienā, veikala birojā. Ja dzīvojat ārpus Rīgas, varat izvēlēties piegādi uz pakomātu vai ar kurjeru. Ir padomāts par ikvienu!

Mīts: Interneta veikalos ir grūti orientēties preču piedāvājumā.

Patiesība: 220.lv ir parūpējies par to, lai ikviens pircējs ātri un vienkārši varētu atrast visu nepieciešamo. Preces ir sakārtotas kategorijās. Piemēram, ja Jūs interesē sieviešu apavi, uzklikšķinot uz šīs sadaļas, varēsit redzēt, ka tā iedalās vēl plašāk – sporta apavi, sandales, zābaki utt. Tas atvieglos preču meklēšanu un iegādi. Turklāt, ja Jums rodas kādi jautājumi, droši varat sazināties ar 220.lv laipnajiem un zinošajiem konsultantiem.

Mīts: Nav iespējams noskaidrot, kad interneta veikalos ir īpašas akcijas.

Patiesība: Pierakstoties jaunumu saņemšanai no 220.lv, Jūs katru dienu saņemsit īpašus informatīvos e-pastus par to, kādas ir aktuālākas akcijas un piedāvājumi e-veikalā.

Ietaupi laiku un naudu – iepērcies interneta veikalā 220.lv!

 

LA.lv