Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izproti dzīves jēgu! Astroloģiskā prognoze 17. – 23. decembrim0

Foto: Pexels

Auns

Šonedēļ spēsi paraudzīties uz sevi un savu dzīvi daudz plašākā mērogā. Nedēļas izskaņā tevi piemeklēs “lielā apgaismība” – vieglāk būs ieraudzīt un izprast savas dzīves jēgu un notiekošā iemeslus.

Vērsis

Pirmdien viss noritēs lielā tempā. Ja negribi turēt līdzi, izvēlies darboties savā nodabā. Trešdiena lieliska diena, kad baudīt – tās var būt skaistuma procedūras, izmeklētu gardumu baudīšana vai arī skaistumlietu un interjera priekšmetu iegāde dāvanām.

Dvīņi

Visās svarīgajās lietās ieteicams apspriesties ar dzīvesbiedru – viņu padoms var būt patiešām vērtīgs un noderīgs. Komunikācijai un informācijas apmaiņai piemērotākās dienas – ceturtdienas vakars, piektdiena un sestdienas pirmā puse.

Vēzis

Sākot ar nedēļas otro pusi, sāks veikties darba lietās. Ja ir padomā pievērsties veselības jautājumu risināšanai, šis ir īstais brīdis sākt vai turpināt iesākto ar daudz veiksmīgākiem rezultātiem. Svētdienu pavadi tuvāko ģimenes locekļu lokā.

Lauva

Lieliski varēsi parādīt savus radošos talantus. Iespējas gūt panākumus mīlestībā, reklāmas jomā vai izklaidējot publiku. Lai kas arī notiktu – viss notiks uz labu. Piektdiena lieliska, lai satiktos ar draugiem un uzzinātu sev svarīgu informāciju.

Jaunava

Trešdiena un ceturtdienas pirmā puse piemērotas dāvanu iegādei. Ja jūti nepieciešamību dzīvē kaut ko mainīt, ieklausies sevī. Piektdien būs viegli nonākt kontaktā ar savu “iekšējo es” un novērtēt sevi pietiekami augstu, lai uzdrošinātos uz lieliem darbiem.

Svari

Šonedēļ iespējams iegūt kādu jaunu draugu vai vismaz uzzināt kaut ko ļoti noderīgu. Ieteicams būt atsaucīgam pret citiem cilvēkiem, jo nekad nezini, ko no tā pats vari iegūt. Sakārtosies arī mājokļa jautājumi un atrisināsies nesaskaņas ģimenē.

Skorpions

Pirmdien būs spars un iedvesma ātri tikt galā ar daudziem maziem darbiņiem. Nedēļas vidū tavi apgriezieni nedaudz samazināsies un akcents pārcelsies uz attiecību jomu. Nedēļas otrā puse var izvērsties finansiāli ļoti veiksmīga

Strēlnieks

Gaidāma veiksmīga un dzīvespriecīga nedēļa. Būsi novērtēts, daudzviet atradīsies uzmanības centrā. Nedēļas izskaņā izdosies paspīdēt ar savu humoru un zināšanām. Ceturtdienas vakaru, piektdienu, sestdienas pirmo pusi nepavadi vienatnē.

Mežāzis

Neskatoties uz lielo noslēgtību un nevēlēšanos pēc atklātības, nedēļas sākumā labprāt iesaistīsies komunikācijā un apkārtējās vides norisēs. Trešdiena piemērota romantiskiem randiņiem. Piektdien var uznākt iedvesma strādāt – veiksmīga diena dokumentu apstrādei.

Ūdensvīrs

Ceturtdien, piektdien būs nepieciešamība pēc informācijas apmaiņas ar līdzīgi domājošajiem, spēsi pieņemt arī citādākus uzskatus. Svētdien – sargi veselību!

Zivis

Ja iepriekš juties savārdzis, šonedēļ būsi atkal uz strīpas. Tavas darba spējas atjaunosies un lietas risināsies bez šķēršļiem. Iespējams, saņemsi apbalvojumus un atzinīgu novērtējumu par taviem sasniegumiem. Ar reputāciju viss ideālā kārtībā.

LA.lv