Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izrādi diplomātiju, izturību un pacietību, un tev viss izdosies! Horoskopi 19.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Daudziem šodien gribēsies pēc iespējas ātrāk sasniegt savus mērķus, taču šis mērķis var izrādīties maldīgs un ejot uz to gaidāmas domstarpības, neērtas situācijas, strīdi un pat traumas. Iespējams, ka daudziem šodien nāksies risināt ieilgušas problēmas, kas skar ģimeni, biznesu, teritoriju, mājokli. Šodien pavisam noteikti netraucēs tādas rakstura īpašības kā diplomātija, izturība un pacietība.

Auns

Nav izslēgts, ka finansiālajos jautājumos šodien lielu lomu spēlēs tavi kolēģi un draugi. Iespējams, tu saņemsi kredītu, kas palīdzēs tev realizēt sen lolotu sapni. Taču saņemto naudu neiztērē nekam nevajadzīgām lietām, bet tam, kam tev patiešām tā ir nepieciešama.

Vērsis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji šodien varēs sevi parādīt sociālajā sfērā, darbā, mājās, arī starp draugiem. Tu varēsi sasniegt savas vēlmes, ja vien dalīsies savās prasmēs ar līdzcilvēkiem.

Dvīņi

Tavs spēks, izlēmīga un radošā pieeja dažādiem jautājumiem var padarīt par īstenību pat šķietami visnereālākos sapņus. Tev šodien ir jāizmanto savas spējas un prasmes, pat, ja tev sākotnēji šķiet, ka tas nav vajadzīgs.

Vēzis

Šis ir laiks, kad pie tevis tieksies daudzi cilvēki, jo tu būsi apveltīt ar īpašu harizmu. Šodien dari tikai to, ko uzskati par vajadzīgu, nevis tāpēc, ka kāds vēlas, lai tu to darītu.

Lauva

Tevi šodien var piemeklēt enerģijas trūkums. Daudzi sajutīsies slikti jau no paša rīta. Situācija var kļūt vēl sliktāka tad, kad dienas laikā tu sastapsies ar dažādām sadzīviskām grūtībām. Atbalsts ģimenē un laba atmosfēra mājās – lūk, ir tavas labās pašsajūtas noslēpums.

Jaunava

Iespējams, ka nepacietīgās Jaunavas šodien daudz ko gribēs pārspīlēt. Ja tu nespēsi izrādīt elastīgu pieeju dažādiem jautājumiem, tad aiziesi pa viltus ceļu.

Svari

Iespējams, ka savas nepacietības dēļ tu šodien daudzas lietas neizdarīsi līdz galam. Cenšoties tikt pie “kundzības” un autoritātes tu vari izrādīt agresiju tā vietā, lai izrādītu diplomātiju un kompromisu. Tu būsi impulsīvs un sabojāsi attiecības ar līdzcilvēkiem. Kā jau nojaut, mērķus nesasniegsi tādā veidā.

Skorpions

Šī diena var būt neizdevusies jau kopš paša rīta. Tu būsi nepacietīgs, ātri aizsvilsies un dusmu brīžos kļūsi pilnīgi bezpalīdzīgs. Pat, ja tev kaut kas neizdodas, neturi to sevī ilgi, jo tādā veidā tu nodari pāri pats sev.

Strēlnieks

Daudzi Strēlnieki šodien jutīsies “ne savā šķīvītī”. Iespējamas situācijas, kurās tu nokļūsi izvēles priekšā un nezināsi, kāda izvēle ir pareizā. Iemācies būt taktisks un diplomātisks.

Mežāzis

Šodien tevi sagaida harmoniska diena. Var gadīties situācijas, kad tev nāksies atzīt un labot savas kļūdas. Noderīgi šodien nodarboties ar sociāliem jautājumiem.

Ūdensvīrs

Šodien daudziem Ūdensvīriem nāksies atrast izeju no sarežģītām situācijām. Izrādi elastību, ja esi nokļuvis sarežģītās situācijās.

Zivis

Diena tev sniegs psiholoģisku līdzsvaru – tev gribēsies baudīt visu skaisto un sirdij tīkamo. Ļoti ieteicams laiks veikt dažādas procedūras, kas saistītas ar skaistumu un veselību.

LA.lv
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Neļauj citiem cilvēkiem tev likt justies nevērtīgam! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmei netīk, ja to izmanto egoistiski! Horoskopi 14.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Pirmās prognozes par laiku nedēļas nogalē un jūlija izskaņā
34 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atkāj iemeslu, kāpēc Rimšēviča un Martinsona krimināllietu skatīs tiesa Jūrmalā
10 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Skaidrītei bail teikt, cik liels ir parāds: 8200 eiro par dzīvokli
1 stunda
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs 5
3 stundas