Mobilā versija
+0.8°C
Māra, Mārīte, Marita
Piektdiena, 24. marts, 2017
2. aprīlis, 2015
Drukāt

Izrādi “Padegs un Padegs” rādīs “Jūras vārtos”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ventspils teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē ceturtdien notiks izrāde par gleznotāju un grafiķi Kārli Padegu (1911-1940) aktiera un režisora Vara Piņķa režijā, aģentūru BNS informēja producente Laila Baumane.

Izrādes “Padegs un Padegs” scenāriju, iedvesmojoties no Jāņa Kalnača grāmatas “Rīgas dendijs un autsaiders. Kārlis Padegs” un izmantojot izvilkumus no 20. gadsimta 20. un 30. gadu preses, rakstījis dramaturgs Ivo Briedis.

Lomās izrādē darbojas jaunie aktieri Mārtiņš Upenieks un Inga Tropa.

Izrāžu un stāstu ciklu par spilgtām personībām kultūrā un mākslā veido nodibinājums “Mūzikas un mākslas atbalsta fonds”, arī īstenojot izrādi par 20. gadsimta sākuma mākslinieku un slaveno Rīgas dendiju Kārli Padegu.

Iepriekš ir veidotas izrādes “Benjamiņa. Kā dzīvot modernam”, “Aisedora. Baskājainā dejotāja”, “Pauļuks. Rāmji”, atjaunotas izrādes “Parīze-Rīga-Parīze” par māksliniekiem Rūdolfu un Elvīru Piņņiem un “Dzejniece. Mirdzas Ķempes mīlestība”.

Pievienot komentāru

Mežaparka estrādes pārbūve var maksāt daudz dārgāk nekā plānots (2)Mežaparka estrādes pārbūves 1.kārtas konkursā saņemtie pretendentu piedāvājumi par sešiem līdz desmit miljoniem eiro pārsniedz tam paredzēto finansējumu, informējot par konkursa pretendentiem,
Draugiem Facebook Twitter Google+