×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
13. marts, 2013
Drukāt

Izrādi “Stavangera” atkal varēs noskatīties Rīgā

Foto - publicitātesFoto - publicitātes

27.aprīlī Liepājas teātris dosies uz Rīgu, lai ar izrādi “Stavangera” (Pulp People) piedalītos Latvijas Jaunā teātra institūta (LJTI) rīkotajā Latviešu izrāžu skatē.

Tā ir laikmetīgu un novatorisku izrāžu platforma, kuras mērķis ir veicināt starptautisku interesi par Latvijas teātri. “Zirgu pastā” (Dzirnavu ielā 46) tiks spēlētas divas izrādes – plkst. 15:00 un plkst. 19:00.
Ar šo iestudējumu tika atklāta Liepājas teātra 106. sezona, tas sašķēla sabiedrību divās pretinieku nometnēs – dievinātājos un noliedzējos, taču neatstāja vienaldzīgos, un vēl ilgi pēc pirmizrādes sociālajos medijos virmoja diskusijas par iestudējumu. Tik tikko teātra kolektīvs izrādi rādīja arī Maskavā (festivālā “Zelta Maska”), arī tur sakustinot sabiedrību – pēc izrādes noskatīšanās savu viedokli par iestudējumu rakstiski pauduši daudzi kritiķi.
Tā kā iestudējumu plkst. 15:00 apmeklēs ārzemju eksperti, tiks nodrošināts arī tulkojums angļu valodā, taču uz izrādi aicināts ikviens interesents.
Izrādē piedalās aktieri – Laura Jeruma, Sandis Pēcis, Rolands Beķeris, Kaspars Kārkliņš, Everita Pjata, Agnese Jēkabsone, Gatis Maliks, Anda Albuže, Viktors Ellers un Signe Ruicēna.
Biļetes jau iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā. Cena Ls 10.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+