Mobilā versija
+1.3°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
7. maijs, 2016
Drukāt

Izraēla pēc raķešu apšaudes bombardē Gazas joslu (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Reaģējot uz Izraēlas apšaudīšanu ar raķetēm, izraēliešu aviācija agrā sestdienas rītā bombardējusi divus ar islāmistu kustību “Hamas” saistītus objektus Gazas joslā.

Pagaidām neviens atbildību par raķešu izšaušanu uz Izraēlu atbildību nav uzņēmies, un kopš 2014.gada vairumu šādu akciju veikuši margināli islāma ekstrēmistu grupējumi, taču Izraēla uzskata, ka par to ir atbildīgs “Hamas”, kas faktiski kontrolē Gazas joslu.

“Hamas” ziņo, ka izraēliešu uzlidojumos nodarīti postījumi divām ķieģeļu darbnīcām Hānjūnisā, taču cietušo nav.

Tajā pašā laikā aculiecinieki stāsta, ka divas izraēliešu raķetes ir trāpījušas uz austrumiem no pilsētas esošajai “Hamas” militārā spārna bāzei, nodarot lielus postījumus.

Abpusējas apšaudes turpinās jau četras dienas, un šis ir smagākais vardarbības uzliesmojums kopš 2014.gada izraēliešu iebrukuma Gazas joslā, kas ilga 50 dienas un kura laikā gāja bojā 2251 palestīnietis un 73 izraēlieši.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nu, nez ko gordonels teiktu ? šim laikam jāvankšķ uz krieviem, jāatstrādā pagaldē pamestais šekelis:))

  2. kaunies, netan-jehūzs ! Atbildēt

    tfu, bailīgās cahala žurkas parasti mūk no 1 arābu puišeļa…un tad no tāluma laiž par izdiedelētu naudu nopirktas raķeteles…tfu !

Pieaudzis bojāgājušo skaits Itālijas lavīnāBojāgājušo skaits lavīnā, kas 18.janvārī apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā, pieaudzis līdz deviņiem, bet par pazudušiem joprojām tiek uzskatīti 20 viesnīcas viesi un darbinieki, otrdien paziņoja amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+