×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
3. februāris, 2012
Drukāt

Izraēla varētu Irānai uzbrukt pavasarī

uzbrukums

ASV aizsardzības ministrs Leons Paneta uzskata – pastāv visai “liela varbūtība”, ka Izraēla jau šopavasar uzbruks Irānas kodolobjektiem, redakcijas ievadrakstā ziņo laikraksts “The Washington Post”.

 

Vaicāts par publikācijā minēto informāciju, ministrs no šādas interpretācijas norobežojās. “Es negrasos to komentēt. Deivids Igneišass var rakstīt, ko viņš rakstīs, bet attiecībā uz to, ko es domāju un ko es saprotu, es uzskatu, ka tā ir joma, kas pieder man un nevienam citam,” sacīja Paneta. “Izraēla ir norādījusi, ka tā apsver uzbrukumu, mēs esam norādījuši uz mūsu bažām.” Paneta “uzskata – pastāv liela varbūtība, ka Izraēla uzbruks aprīlī, maijā vai jūnijā, vēl pirms Irāna būs sasniegusi “imunitātes zonu”, kā to dēvē Izraēla, lai radītu atombumbu”, rakstīja laikraksta komentētājs.

ASV prezidents Baraks Obama un Paneta esot “brīdinājuši izraēliešus, ka Savienotās Valstis iebilst pret uzbrukumu, uzskatot, ka līdz ar to tiktu izjaukta ar vien sekmīgākā starptautisko ekonomisko sankciju programma un citi nemilitārie pasākumi, kas tiek īstenoti, lai atturētu Irānu no šī sliekšņa pārkāpšanas”. “Tomēr Baltais nams vēl nav precīzi izlēmis, kā Savienotās Valstis atbildēs, ja Izraēla uzbruks,” norādīja komentētājs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+