×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. jūlijs, 2012
Drukāt

Izraēlas ekspremjers attaisnots korupcijas prāvā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Izraēlas tiesa otrdien, 10.jūlijā, attaisnoja bijušo premjerministru Ehudu Olmertu (attēlā) divos apsūdzības punktos saistībā ar korupciju, vēsta mediji.

Jeruzalemes rajona tiesa attaisnoja Olmertu apsūdzībās par kukuļu pieņemšanu un nepatiesiem rēķiniem par ārvalstu ceļojumiem, taču atzina bijušā premjerministra vainu apsūdzībās par īpašu labvēlību pret kādu bijušo kolēģi laikā, kad Olmerts strādāja valdībā.

Olmerts no premjera amata demisionēja 2008.gada septembrī, pakļaujoties spiedienam. Policija toreiz pieprasīja izvirzīt viņam apsūdzības saistībā ar vairākiem korupcijas gadījumiem, kas saistīti ar laiku, pirms viņš kļuva par valdības vadītāju.

Viņš tika apsūdzēts, ka no kāda amerikāņu uzņēmēja pieņēmis aploksnes ar naudu. Tāpat viņam bija izvirzītas apsūdzības par pārkāpumiem, kas pieļauti laikā, kad viņš ieņēma tirdzniecības un rūpniecības ministra amatu. Olmerts ir apsūdzētais arī lietā par kukuļu pieņemšanu laikā, kad viņš ieņēma Jeruzalemes mēra amatu.

Olmerts Jeruzalemes mēra amatu ieņēma no 1993. līdz 2003.gadam. Pēcāk viņš sāka strādāt valdībā. 2006.gadā kļuva par premjerministru.
Pats Olmerts visas apsūdzības noraida.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+