Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
30. marts, 2015
Drukāt

Izraēlas ekspremjers Olmerts atzīts par vainīgu kukuļņemšanas lietā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Bijušais Izraēlas premjerministrs Ehuds Olmerts šodien tika atzīts par vainīgu kukuļņemšanas lietā, kuru tiesa iztiesāja atkārtoti.

Jeruzalemes apgabaltiesa nolēma atzīt Olmertu par vainīgu krāpniecībā un uzticības laušanā. Olmerts 2012. gadā tika attaisnots apsūdzībā par simtiem tūkstošu dolāru saņemšanu aploksnēs no ASV uzņēmēja Morisa Talanska. Lietu tika nolemts iztiesāt atkārtoti, kad Olmerta ilggadēja uzticības persona kļuva par valsts liecinieku un piedāvāja tiesai sarunu ierakstus ar Olmertu par šīs naudas saņemšanu.

Olmerts pērn tika atzīts par vainīgu citā kukuļņemšanas lietā.

Olmerts no 1993. līdz 2003. gadam bija Jeruzalemes mērs, pēc tam bija vairākos ministru amatos, tostarp tirdzniecības un rūpniecības ministrs, līdz 2006. gadā kļuva par premjerministru. 2008. gada 21. septembrī viņš oficiāli paziņoja par atkāpšanos no premjera amata saistībā ar iespējamu apsūdzību izvirzīšanu korupcijā, bet turpināja pildīt premjera pienākumus līdz 2009. gada marta beigām, kad premjera amatu ieņēma Benjamins Netanjahu.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+