Mobilā versija
+3.7°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
27. augusts, 2015
Drukāt

Lietuva izraida Latvijas “antifašistus” (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Aleksandrs Kuzmins

Kopā ar “Latvijas antifašistiskās komitejas” pārstāvi, 16. marta protestu pasākumu rīkotāju Josifu Korenu un “Latvijas Krievu savienības” (LKS) pārstāvi, Eiropas Parlamenta deputātes Tatjanas Ždanokas palīgu Aleksandru Kuzminu Lietuva no Klaipēdā notiekošā krievvalodīgo foruma “Etnonacionālisms – drauds drošībai un stabilitātei pasaulē” likusi atgriezties Latvijā arī Aleksandram Ržavinam, kas viesu sarakstā minēts kā vēsturnieks, kurš cenšoties nosargāt pasaules karu upuru piemiņu. Korenam un Kuzminam liegta iebraukšana Lietuvā uz pieciem gadiem, bet viņi šo lēmumu plāno apstrīdēt. Šobrīd visas trīs minētās personas Lietuvu ir atstājušas. Pasākuma rīkotāji, tostarp Klaipēdas pilsētas padomes loceklis Vjačeslavs Titovs, uz notikušo reaģējuši, mēģinot sacelt starptautisku skandālu un paziņojot, ka Lietuva ir “fašistiska valsts”. Saskaņā ar Lietuvas Iekšlietu ministrijas datiem 2014. gadā iebraukšana Lietuvā liegta gandrīz 3500 ārvalstniekiem jeb par 17% vairāk nekā 2013. gadā, tajā skaitā 1618 Krievijas pilsoņiem jeb par 35% vairāk nekā gadu pirms tam.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Brāļi lietuvieši zin sevi, savu valsti un to sargā no dažādiem ”kremļa antifašistiem”.

  2. APSVEICAMI!!!! LIETUVA ZIN SAVU VĒRTĪBU!!!!

  3. Leiši malači !!! šos vajag ar kakainu koku dzīt pa pleskavas purviem un rodņu, viņi ir pasaules lielākais drauds, viņus ir jāaptur arī Latvijā, bet te jau tādus ucina.

  4. Tas patiesi iepriecina!

  5. ka lietuvieši saprot, ka tie mēsli jāmet ārā, bet mūsējie laiza rokas…

  6. Lietuvā nav iespējama fašisma rašanās,tāpēc nav nekādas vajadzības pēc pretfašisma speciālistiem no valstīm,kur šie speciālisti apkaro neesošus fašisma aizmetņus.

  7. Krievfasisti ir jaierobezo, pilnigi pareizi no Lietuvas puses. Ne ta ka pie mums tiem tiek lautas visas alesanas, bet ierobezoti, apcietinati protestetaji pret tiem, ka kaut vai patriots Dainis Rutenbergs, utml.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+