Mobilā versija
+0.6°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
26. marts, 2014
Drukāt

Igaunijā izrauga jauno premjeru

Foto - LETAFoto - LETA

Igaunijas premjerministra amata kandidāts Tāvi Reivass no Reformu partijas iepazīstināja parlamentu ar viņa valdības veidošanas pamatprincipiem, pēc kā parlaments viņam uzdeva veidot jauno Igaunijas valdību.

Par pilnvaru piešķiršanu Reivasam veidot jauno valdību nobalsoja 55 deputāti, 35 bija pret. Tagad Reivasam būs septiņu dienu laikā jāiepazīstina prezidents ar jaunās valdības sastāvu. Prezidentam savukārt tad būs trīs dienas laika, lai apstiprinātu jauno valdību. Reformu partija un Sociāldemokrātiskā partija (SDP) pagājušajā nedēļā vienojās par ministru portfeļu sadalījumu topošajā valdībā. Vienošanās paredz, ka Reformu partija jaunajā valdībā iegūs astoņus ministru krēslus, bet SPD – sešus ministru portfeļus. Saskaņā ar pašreizējiem plāniem Reivass un nākamās valdības ministri pie prezidenta dosies šodien.

Pievienot komentāru

Pieaudzis bojāgājušo skaits Itālijas lavīnāBojāgājušo skaits lavīnā, kas 18.janvārī apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā, pieaudzis līdz deviņiem, bet par pazudušiem joprojām tiek uzskatīti 20 viesnīcas viesi un darbinieki, otrdien paziņoja amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+