Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
6. decembris, 2013
Drukāt

Izrāžu apmeklējums Liepājas teātrī sasniedzis maksimumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"Piafa" Liepājas teātrī

Izrāžu apmeklējums Liepājas teātrī ir sasniedzis maksimumu, un 468 vietu lielā zāle gandrīz vienmēr tiek aizpildīta, intervijā “Rietumu Radio” sacīja Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins.

“Līdz šim mēs katru gadu apmeklētāju skaitu esam centušies palielināt par 20%, bet patlaban esam sasnieguši to līmeni, kad mums vairs nav tik daudz krēslu,” sacīja Laukšteins.

Pati populārākā izrāde Liepājas teātrī patlaban ir “Piafa”, uz kuru biļetes tiek izpirktas dažu dienu laikā no izlikšanas pārdošanā. Tad seko situāciju komēdija “Šikās kāzas”, “Atsaldētais”, joprojām piekto sezonu populāra ir “Pidžamma sešiem”, kam seko Dž. Dž. Džilindžera izrādes “Hanana”, “Ragana”, sacīja Laukšteins.

Decembris savukārt ir laiks, kad pārsvaru repertuārā gūst Ziemassvētku koncerti. Šogad tādi būs desmit, un uz tiem visas biļetes jau ir pārdotas, sacīja Laukšteins, piebilstot, ka maz brīvu vietu atlicis arī uz citām decembrī paredzētajām izrādēm.

“Jebkurš teātris ir interesants ar savu trupu, un šobrīd Liepājas teātrī ir brīnišķīga trupa, kura kopā izaugusi no nulles,” teātra panākumus skaidroja Laukšteins, piebilstot, ka no kopumā 25 teātra aktieriem 16 savas teātra gaitas sākuši no skolas sola, no viena kursa.

Kā ziņots, Liepājas teātris šogad “Spēlmaņu naktī” saņēmis trīs balvas – izrāde “Stavangera” tika atzīta par gada izrādi, tās režisors Konstantīns Bogomolovs kļuva par gada režisoru, bet Inga Krasovska atzīta par gada kustību mākslinieci.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+