Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
20. jūnijs, 2014
Drukāt

Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas padome izsaka atbalstu skolas direktoram (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas 3.ģimnāzijas direktors Andris Priekulis

Saistībā ar publiski izskanējušo informāciju par iespējamo vardarbību Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas 9. klasē skolas padome, kurā piedalās gan pedagogi, gan skolēnu vecāki un paši skolēni, vakar izplatījusi paziņojumu.

Tajā uzsvērts, ka skolas direktors Andris Priekulis un ģimnāzijas padome nav “sēdējuši bezdarbībā”, kā tas ticis atspoguļots medijos, bet mērķtiecīgi risinājuši šo incidentu ģimnāzijas iespēju robežās.

Policijā pagājušā gada decembrī saņemts iesniegums par skolēna piekaušanu Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā, par ko policija ierosinājusi kriminālprocesu. Šobrīd notiek izmeklēšana. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā vērsušies kāda Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas skolēna vecāki, pieprasot kompensāciju saistībā ar skolas direktora bezdarbību, ilgstoši nenovēršot vardarbību izglītības iestādē. Rīgas domes sēdē Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane norādīja, ka ģimnāzijā pieņemts “slims” 9. klases audzēknis, neizvērtējot konkrēto situāciju un nepieņemot īpašu izglītības programmu, kas konkrētajā situācijā ir jādara obligāti. Bērns divas reizes piekāvis vienu savu klasesbiedru, taču no skolas direktora nekāda rīcība faktiski neesot sekojusi. Tā kā problēma nav tikusi novērsta, agresīvais skolēns savu klasesbiedru piekāvis trešo reizi, turklāt tik smagi, ka zēns nonācis slimnīcā ar vidēji smagiem miesas bojājumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cietušā bērna vecākiem jāprasa kompensācija no varmākas vecākiem , bet nevis no skolas direktora. Un slimajiem ir vieta ārstniecības iestādē. Integrēšanai arī ir savas robežas.

  2. Ja jaunietis slims, tad jāārstē attiecīgā iestādē, kāpēc par kāda neārstētu slimību jācieš citiem? Lasīju, ka māte klāstīja, ka jaunietis jau daudz ko iemācījies, vai iemācīšanās būtu jāpanāk uz skolas biedru rēķina?

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+