×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. oktobris, 2012
Drukāt

Izsaka brīdinājumu Kabanovam par iespējamo atrašanos alkohola reibumā

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien pieņēma lēmumu izteikt rakstisku brīdinājumu deputātam Nikolajam Kabanovam (SC) par viņa izturēšanos un iespējamo atrašanos alkohola reibumā darba laikā.

Komisija Kabanovam piesprieda visbargāko sodu – izteikt rakstveida brīdinājumu, paziņot par to Saeimas sēdē un publicēt oficiālajā laikrakstā “Latvijas vēstnesis”.

Deputāti Kārlis Seržants (ZZS) un Gunārs Rusiņš šodien aicināja apvienības “Saskaņas centrs” (SC) frakciju turpmāk laicīgi vērtēt Kabanova rīcību, lai atbildīgajai komisijai nebūtu viņa rīcība tik bieži jāvērtē.

LETA jau ziņoja, ka Saeimas deputāte Inita Bišofa (RP) bija vērsusies Saeimas Mandātu, ētikas un iesnieguma komisijā ar lūgumu izskatīt apakškomisijā radušos situāciju, kad Kabanovs bija, iespējams, lietojis apreibinošas vielas un Valstiskās audzināšanas apakškomisijas sēdē uzvedies Saeimas deputātam nepiedienīgi.

Kabanovs noliedza, ka būtu bijis alkohola reibumā.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesnieguma komisija iepriekšējā sēdē uzklausīja ekspertu vērtējumu par to, kā Kabanova gadījums tiktu vērtēts no Darba likuma perspektīvas. Saeimas Juridiskā biroja vadītājs Gunārs Kusiņš skaidroja, ka deputāti ir ievēlēti, tāpēc viņi neatrodas darba tiesiskajās attiecībās un Darba likums uz viņiem nav attiecināms kā uz strādājošajiem.

SC frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Jānis Urbanovičs pēc frakcijas sēdes iepriekš solīja, ka gadījums ar Kabanovu vairs neatkārtosies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+