×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
28. jūlijs, 2014
Drukāt

Izsalkuši vīrieši dod priekšroku lielākām sievietēm
 (7)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Britu laikraksts “The Daily Telegraph” aprakstījis kādu pētījumu, kurā Vestminsteras universitātes zinātnieki izpētījuši, ka izsalkuši vīrieši par pievilcīgākām uzskata korpulentākas dāmas un sievietes ar pilnīgākām krūtīm.

Pētījuma ietvaros 266 vīriešiem tika demonstrēti vairāku sieviešu attēli. Viņiem tie bija jāsarindo atkarībā no tā, kurā, viņuprāt, redzama skaistāka sieviete. Noskaidrojās, ka vīrieši, kuri jutās izsalkuši, par pievilcīgākām uzskatīja sievietes ar apaļīgākām krūtīm un dūšīgākiem apmēriem. “Izsalkums var izmainīt mūsu uzskatus par to, kas ir pievilcīgs. Pētījumi pierāda, ka pietiek ar sešām stundām bez ēdiena, lai cilvēka uztvere mainītos,” teikts pētījumā. Iepriekšējie pētījuma apliecinājuši, ka arī sievietes, kad jūtas izsalkušas, priekšroku dod lielākiem vīriešiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Tik stulbu pētījumu sen neesmu lasījusi… Ne jau no izsalkuma atkarīgs tas,kādu izvēlas vīrietis,tā var būtu arī sakritība,ka vīrieši nebija ēduši,bet viņiem tāpat var patikt resnās…tad jau viņi pēc tam bija jāpabaro kārtīgi un pēc tam atkal jāliek izvēlēties fotogrāfijas. Es neesmu resna,bet man vienmēr vīram būs vakariņas utt. Un par cik man viņš nodarbojas ar svaru celšanu,tas nav šķērslis dzīvot ar slaidāku sievieti. Tas ,ka es neēdīšu pa diviem nenozīmē,ka vīram jāgrauž salātu lapas.Laikam jau reti kuram izdodas viens otram pielāgoties. Tur klāt ar resnuli vīrietim palielinās risks tikt pie tāda paša pierīta kuņģa kā pašai,jo neviens ne otrs sportot neiet…

  2. ari tievaas maak gatavot un pabarot.

    • nu ka tad,akal ir kartejais iemesls tievajam nodirst resnas,cik pretigi,ta vien liekas ka kuras ir mazliet resnakas nav cilveki.tievas nevar pardzivot ka viriesi dod prieksroku apaligajam nevis tievajam,ha,ha.pati ari pazistu daudzus tadus viriesus.

  3. Neviens viirietis jau nav suns, kursh grauzh kaulus!

  4. Izsalkušie tur instinktīvi jūt barības krājumu kritiskai situācijai…

  5. Pavisam vienkāršs izskaidrojums Atbildēt

    Izsalcis vīrietis jūt, ja sieviete ir apaļīga, tātad viņa labi ēd, tātad viņas mājās ir ēdiens, nevis salātu lapas.

  6. britu – vinjiem jau tur vieteejo, mazu nav visas kā hamburgeri.

Draugiem Facebook Twitter Google+