Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
24. februāris, 2016
Drukāt

Izseko RTU studentu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) līdz 6. martam aicina vidusskolēnus pieteikties dalībai projektā “Seko studentam”, kas norisināsies skolēnu pavasara brīvlaikā no 14. līdz 18. martam.

Tā gaitā vidusskolēns varēs pavadīt dienu kopā ar RTU studentiem un iepazīt studiju dzīvi. Skolēns varēs būt studenta ēna un gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Projekta laikā vidusskolēni varēs izvēlēties interesējošo RTU fakultāti un studiju programmu un sekot kāda studenta gaitām lekcijās, laboratorijas darbos, semināros, praktiskajās nodarbībās un bibliotēkā. Skolēniem būs arī iespēja uzzināt par plašajām ārpusstudiju aktivitātēm — sporta komandām, kultūras kolektīviem, RTU Studentu parlamentu, kā arī ielūkoties RTU dienesta viesnīcās. Dalībai projektā “Seko studentam” skolēni var pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu: https://goo.gl/d5tiOO. RTU pirmā kursa students Arnis Kalniņš pērn piedalījās šajā nozarē, lai uzzinātu vairāk par studijām Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē (EEF). “Lai arī māsa ir RTU studente un bija informējusi par studiju iespējām RTU, tomēr man bija būtiski aprunāties tieši ar mani interesējošās fakultātes studentiem un redzēt, kā notiek studijas. Diena kopā ar RTU studentu mani iedrošināja,” savu izvēli studēt RTU pamato A. Kalniņš.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+