Latvijā
Kriminālziņas

Izseko un uzbrūk: Sieviete Salaspilī piedzīvo ļoti nepatīkamus mirkļus 16

Foto Valsts policija

Vakar, 22. augustā, likumsargi Salaspilī aizturējuši kādu jaunieti, kurš izsekojis un centies aplaupīt garāmgājēju, informēja Valsts policijā (VP).

Kādai sievietei, kura pulksten 18.24 devusies no darba, radušās aizdomas, ka viņai kāds seko. Paskatījusies atpakaļ, viņa konstatējusi, ka sekotājs ir jauns vīrietis. Ņemot vērā, ka vīrietis viņai sekojis krietnu gabalu, Dārza un Ķiršu ielas krustojumā sieviete apstājusies un pajautājusi, kāpēc viņš seko.

Pēc šāda jautājuma saņemšanas svešinieks pēkšņi sievietei iesitis pa seju un pieprasījis atdot mobilo telefonu. Redzot vīrieša agresivitāti, sieviete ļoti pārbijusies un metusies bēgt.

Sievietei izdevies aizbēgt no svešinieka un paslēpties vārtrūmē. Tur sieviete piezvanījusi likumsargiem un pastāstījusi par notikušo.
Pēc aizdomās turētā pazīmju noskaidrošanas, likumsargi uzsāka ļaundara meklēšanu. Drīz vien uz ielas tika pamanīta aprakstam atbilstoša persona. Piecpadsmit minūšu laikā pēc nozieguma ļaundaris tika aizturēts. Aizturēšanas brīdī alkohola reibumā esošais jaunietis pretojās un izrādīja agresiju. 27 gadus vecais ļaundaris jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanas mēģinājumu.

Aizdomās turētais šobrīd atrodas izolatorā.

LA.lv