Latvijā
Kriminālziņas

Izskan versijas par traģisko piecu mašīnu avāriju Salacgrīvas pagastā6

Foto Valsts policija

Ceturtdienas vakarā kāds kravas automašīnas šoferis, nepamanot, ka pie luksofora sarkanās zīmes sastājusies rinda ar automašīnām, ietriecies rindas aizmugurē – avārijā cieta piecas automašīnas, un traģiski gāja bojā vīrietis. Daži uzskata, ka negadījumu izraisīja kravas automašīnu šoferiem raksturīgā neuzmanība, apzinoties, ka viņu vadītais auto ir lielāks un sadursmē izturīgāks par vieglajiem spēkratiem, taču citi ir pārliecināti, ka pirms luksofora neesot saliktas pietiekami daudz brīdinājuma un ātrumu ierobežojošas zīmes, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Īpaši smags ceļu satiksmes negadījums – šādu izsaukumu ceturtdien plkst. 19.00 vakarā saņēmuši ugunsdzēsēji, policija un neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes no lieciniekiem, kuru acu priekšā notikusi piecu automašīnu avārija uz šosejas A1 Salacgrīvas pagastā pie “Otlūžiem”.

Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka viens no avārijā iekļuvušajiem ir miris – bojā gājušais ir kāds 62 gadus vecs vīrietis, kura vadītajā automašīnā “Hyundai” ietriecās kravas automašīna “Volvo”, ko vadīja 30 gadus vecs šoferis. Neveiksmīgajā ķēdes reakcijā, vieglā automašīna ietriekusies priekšā stāvošajā “Audi”. Tas, savukārt, ietriecies “BMW” spēkratā – kurš, nu jau kā ceturtais posms “vilcieniņā”, iebraucis smagajā kravas automašīnā ”Mercedes-Benz”. Cietuši divi vieglo automašīnu vadītāji un viens pasažieris.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv