Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
23. februāris, 2016
Drukāt

Izskatīgais lētucis (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“LG” Latvijā sācis piedāvāt jaunu K-sērijas budžeta klases viedtālruni “K4 4G”. Ražotājs viedtālruni pozicionē kā tālruni ar “premium” jeb augstākās klases izskatu un modernām tehniskajām specifikācijām par zemu cenu – tikai 119 eiro. Ierīce ieguvusi 4,5 collu ekrānu, četrkodolu procesoru, 1GB RAM atmiņu un 8GB iebūvēto atmiņu. Tālrunis ieguvis tikai 5 megapikseļu aizmugurējo kameru un 2 megapikseļu priekšējo kameru, kā arī 1940 mAh akumulatoru.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nu beidzot praktiski perfekts “nezīmuļu” telefons. Vienīgais jautājums – cik kvalitatīvs ir displejs. Protams, cena pie mums tradicionāli uzskrūvēta, jo ķīnīzeru i-veikalos šādas specifikācijas aparātu ar visu piegādi uz LV var nopirkt zem $50.

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+