Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izskaud kaitīgos ieradumus! Horoskops 18. novembrim 0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Jo godīgāk un atbildīgāk tu attieksies pret darbu, jo augstāk tevi novērtēs priekšniecība. Raugies, lai sadzīves grūtības neietekmētu personiskos jautājumus. Skumjas un apātija tevi nepieveiks, ja izvirzīsi mērķi un pārliecinoši dosies uz priekšu. Parūpējies par to, kas agrāk šķita nenozīmīgs – piemēram, garīgo izglītību un kaitīgo ieradumu izskaušanu.

Auns

Horoskops iesaka Aunam nepieļaut, ka apkārtējie ar viņu manipulē. Neej to cilvēku pavadā, kuri ir ārkārtīgi nežēlīgi vai atriebīgi. Darba jomā ne viss ir tik gludi, kā gribētos. Ja Auns negribēs strādāt vaiga sviedros, tad kāds no kolēģiem ieņems viņa vietu. Garš ceļš ar automašīnu vai lidojumi ir saistīti ar zināmu risku.

Vērsis

Šodien Vērsim būs daudz plānu un interesantu ideju. Bet nelielas aizķeršanās var visu sabojāt, tāpēc esi tālredzīgāks. Jauns iemīļotais var negaidīti sākt runāt par laulību un jūsu kopēju mājokli. Ja Vērsis pret to visu attieksies ar labiem nodomiem, tad sarunu var ievirzīt konstruktīvā gultnē.

Dvīņi

Horoskops iesaka Dvīņiem strādāt spraigākā tempā, lai nepalaistu garām perspektīvas. Jo godīgāk un atbildīgāk tu attieksies pret jauniem uzdevumiem, jo augstāk tevi novērtēs priekšniecība. Nesteidzies saistīt savu likteni ar cilvēku, kam īpaši neuzticies. Finanšu sfērā situācija ir laba. Gaidi peļņu!

Vēzis

Šo dienu Vēzim labāk pavadīt mierīgā mājas atmosfērā. Ja ir steidzamas darīšanas, tad velti tām uzmanību. Raugies, lai sadzīves grūtības neietekmētu personiskos jautājumus. No triviālām dāvanām Vēzim labāk atteikties, īpaši, ja tās ne pārāk iepriecina. Noderīgi apmeklēt kosmetologu un doties iepirkšanās tūrē.

Lauva

Horoskops iesaka Lauvam šo dienu izkrāsot spilgtos toņos, lai dzīve šķistu piesātinātāka. Skumjas un apātija tevi nepieveiks, ja izvirzīsi mērķi un pārliecinoši dosies uz priekšu. Nepadodies provokācijām, īpaši saskarsmē ar jauniem paziņām. Šodien Lauva var kļūt par krāpnieku upuri. Mierīgā atmosfērā vari nospraust nākotnes plānus.

Jaunava

Šodien Jaunava ne minūti nesvārstīsies ar lēmuma pieņemšanu. Pat tad, ja strauji uzteiksi darbu, tas nāks par labu. Jebkādi jaunievedumi izrādīsies izdevīgi arī finanšu plānā. It īpaši, ja iepriekš būsi konsultējies ar zinošiem cilvēkiem. Teicami norisināsies brauciens dienesta darīšanās.

Svari

Horoskops iesaka Svariem radīt komfortu dvēselē un uz visu lūkoties nedaudz no augšas. Nebaidies, tevi neviens nenosodīs par pārmērīgu lepnumu. Tieši otrādi – tā varēs nostiprināt autoritāti starp cilvēkiem, kuri iepriekš tev neticēja. Mīlas lietās Svariem jārīkojas neordināri – nešaubies, izredzētais noteikti novērtēs šādu uzvedību.

Skorpions

Šodien Skorpionu gaida ne tikai randiņš ar visām no tā izrietošajām sekām, bet arī negaidīta peļņa. Turklāt tas viss var notikt vienlaicīgi. Tu patiešām noticēsi, ka esi veiksminieks. Darbā panākumus gūt traucēs liekas domas. Neķeries pie lietām, kas nav perspektīvas. Vakaru velti lasīšanai.

Strēlnieks

Horoskops nesola Strēlniekam pasakainu laimi, bet veiksme ies ar tevi roku rokā. Īpaši labi sajutīsies tie, kas realizējas radoši. Beidzot par taviem talantiem un nopelniem uzzinās apkārtējie. Nedemonstrē pārmērīgas ambīcijas. Īpaši mīlestībā Skorpionam nav jārāda īpašības, no kurām dzīvesdraugs var piedzīvot šoku.

Mežāzis

Šodien Mežāzim vairosies tieksme pēc zināšanām. Tu sajutīsies kā skolnieks, kas cenšas saņemt desmitniekus un skolotāju atzinību. Parūpējies par to, kas agrāk šķita nenozīmīgs. Piemēram, par savu garīgo izglītību un kaitīgo ieradumu izskaušanu. Vakars Mežāzim atnesīs ne mazums patīkamu pārsteigumu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Horoskops iesaka Ūdensvīram nestāstīt visiem pēc kārtas par saviem personiskajiem sasniegumiem. Blakus var būt cilvēki, kas tā vien sapņo redzēt tavu neveiksmi. Ņem vērā, ka viņu skaudība var kaitēt tavai reputācijai. Efektīvas būs procedūras pie kosmetologa un stomatologa.

Zivis

Šodien Zivis sagaidīs emociju atbalsi no cilvēka, pret kuru sen jūt simpātijas. Nav izslēgts, ka tu nokļūsi konkurentu un naidīgi noskaņotu cilvēku uzmanības centrā. No tenkotājiem var norobežoties, uz laiku paejot malā. Lai gan pilnīgi neko nedarīt Zivis nedrīkst. Tā tu paliksi bez naudas un darba.

LA.lv