×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
7. maijs, 2015
Drukāt

Izšķiestie resursi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīza Viterspūne un Sofija Vergara ir aktrises, kuru honorāri rakstāmi ar sešām nullēm. Apvienojušās piedzīvojumu komēdijā „Karstā pakaļdzīšanās”, viņas parāda, ka pat daudzi miljoni nespēj glābt neizstrādātu ideju, kas veiksmes gadījumā gan varētu pievienoties žanra mūsdienu klasikai.

Annes Flečeres `jājamzirdziņš` ir romantiskas komēdijas, un viņa strādājusi ar A kalibra Holivudas zvaigznēm (Sandra Buloka un Raiens Reinoldss un „Bildinājums”, 2009, Čanings Tatums un „Solis augšup”, 2006), kurām nu pievienojušās arī oskarotā Rīza Viterspūne un seriāla „Modernā ģimene” zvaigzne Sofija Vergara, kuru jau gadiem pavada dažādos topos iegūts planētas skaistākās un seksīgākās, un iekārojamākās sievietes tituls. Viņas atveidotā formīgā atraitne, kura palikusi par vienīgo liecinieci kriminālprāvā, ir pilnīgs pretstats nūģei-policistei, kuru atveido Viterspūne, un uz šiem kontrastiem arī balstīts filmas „Karstā pakaļdzīšanās” scenārijs, uz papīra droši vien izskatoties daudz pārliecinošāk nekā bildē.

Kūperai, kuru vēl joprojām pavada neglaimojoši epiteti par iepriekšējo darbiņu, ko viņa salaida dēlī, ir uzticēts drošībā nogādāt Rivas kundzi, un, kad abas sievietes mantu kravāšanas brīdī pārsteidz šaudīšanās mājas pirmajā stāvā, viņas ņem kājas pār pleciem un laižas projām, jo skaidrs ir viens – ar narkobiznesa rokaspuišiem joki mazi, tāpēc, ja dārga dzīvība, joz, cik spēka. Un viņas tā arī dara, taču jau drīz atklājas, ka abas uz pasaules lietu kārtību raugās katra no sava skatpunkta, un, lai komiskie konflikti būtu neizbēgami, tie, protams, nekrustojas, kā arī balstīti stereotipos, ko spēj nolasīt pat piecgadnieks. Kā gan savādāk nodēvēt jokus par vecmāmiņu apakšbiksēm, atsauci uz pornofilmām, klasiskus gegus un tamlīdzīgas izdarības, kas dāsni aplaistītas vēl ar klišejām par latīņamerikāņu skaistulēm?

Taču tas vēl nav viss. Komiskās piedzīvojumu filmas „Karstās pakaļdzīšanās” režisore Anne Flečere turpina ķiķināt arī par korumpētiem, taču nemākulīgiem policistiem, absolūti paredzamiem mafijniekiem un ceļā satiktiem svešiniekiem, kas abu galveno varoņu bēgšanu cauri visai Teksasai padara par kriminālu un komisku elementu pilnu, un ne mirkli ticamu piedzīvojumu, kas galvenokārt kalpo kā oda Sofijas Vergaras dailei.

UZZIŅA:

„Karstā pakaļdzīšanās”/”Hot Pursuit”

ASV, 2015.

Režisore: Anne Flečere

Lomās: Rīza Viterspūne, Sofija Vergara, Roberts Kazinskis, Džons Kerols Linčs, Metjū Del Negro

No 8. maija „Kino Citadele”, „Cinamon”, „Multikino”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+