×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. septembris, 2016
Drukāt

Izsludina atklātu konkursu VID ģenerāldirektora amatam (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts ieņēmumu dienesta jaunais administratīvo ēku komplekss.

Valsts kanceleja (VK) otrdien, 6. septembrī, izsludina atklātu konkursu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatam. Valsts pārvalde nākamo iestādes vadītāju redz kā mērķtiecīgu profesionāli ar vēlmi, vīziju un spēju pilnveidot VID par modernu un klientorientētu iestādi, informēja VK.

Galvenās prasības pretendentiem: nevainojama reputācija, maģistra grāds, vismaz trīs gadu darba pieredze, vadot vismaz 40 cilvēku lielu komandu, zināšanas par VID darbības jomu un valsts pārvaldes darbības pamatprincipiem.

Pretendentiem jābūt teicamām stratēģiskās plānošanas, sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmēm, tāpat jāpārzina svešvalodas, jābūt sistēmiskai pieejai jautājumu risināšanā, kā arī spējai analizēt sarežģītu, apjomīgu informāciju.

Kopā ar pieteikuma dokumentiem jāiesniedz redzējums par VID prioritātēm un attīstību, tostarp, ņemot vērā Ministru prezidenta Māra Kučinska un sociālo partneru parakstīto vienošanos šī gada augusta sākumā par kopīgi veicamajiem darbiem un sadarbības un sociālā dialoga principiem. Pieteikšanās līdz 2016. gada 7. oktobrim.

Plašāk par prasībām un pieteikšanos Ministru kabineta mājas lapā.

Lai nodrošinātu sekmīgu atlases procesu, VK piesaistījusi arī personālatlases kompāniju, kas veiks darba tirgus izpēti, atlasīs atbilstošus pretendentus, aktīvi uzrunās un motivēs tos piedalīties konkursā. Cenu aptaujas rezultātā Valsts kanceleja izvēlējās SIA ”Eiro Personāls” piedāvājumu.

Jau vēstīts, ka šī gada jūnija vidū izsludinātais atklātais konkurss uz VID ģenerāldirektora amatu beidzās bez rezultāta, jo komisija pieņēma lēmumu nevienu no pretendentiem nevirzīt uz atlases trešo kārtu vadības kompetenču izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja kādam profesionālim ir garlaicīgi un viņš grib uzzināt par sevi daudz ko jaunu, ko pats nemaz nezina, vai ir piemirsis, laipni lūdzam uz sekcijas galda !

  2. prasības atbilst bez maz vai ģēnijam.

Draugiem Facebook Twitter Google+