×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
26. septembris, 2012
Drukāt

Izsludina atlīdzību par informāciju, kas palīdzētu atklāt slepkavības lietu

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Ģimene un radinieki izsludinājuši 100 000 eiro (70 000 latu) lielu atlīdzību par būtisku informāciju, kas palīdzētu atklāt pirms trim mēnešiem Jūrmalā notikušo uzņēmēja Nikolaja Kirillova slepkavību.

Paziņojums par atlīdzību izvietots portālā “pietiek.com”, un ikviens, kura rīcībā ir noderīga informācija par šo slepkavības lietu, tiek aicināts rakstīt uz elektroniskā pasta adresi “atlidziba100000@gmail.com”.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) preses pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai LETA sacīja, ka krimināllietā joprojām turpinās izmeklēšana, un publiskojamu jaunumu nav.

Kā ziņots, šā gada 25.jūnija vakarā Jūrmalā, netālu no Dzintaru koncertzāles, ar vairākiem šāvieniem tika nogalināts 50 gadus vecais kokapstrādes uzņēmuma SIA “Nikos OM” īpašnieks Kirillovs.

Pēc Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas “Lursoft” datiem, Kirillovs no 2005.gada 27.decembra bija vienīgais 1993.gadā dibinātā uzņēmuma “Nikos OM” īpašnieks un no 2007.gada 26.jūlija viņš bija arī tā valdes loceklis.

Pēc “Lursoft” datiem, “Nikos OM” nodarbojas ar zāģēšanu, ēvelēšanu un impregnēšanu, mežsaimniecību, kokmateriālu sagatavošanu un ar to saistītajiem pakalpojumiem, koksnes, koka un korķa izstrādājumu ražošanu, mēbeļu ražošanu un vairumtirdzniecību.

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, Kirillovs nācis no pludmales, kāpjot pa kāpnēm kopā ar savu 24 gadus veco draudzeni, kad nenoskaidrots vīrietis no pistoles raidījis šāvienus viņa virzienā. No gūtajiem ievainojumiem uzņēmējs miris notikuma vietā, bet viņa draudzene ar šautu brūci ķermenī nogādāta slimnīcā.

Policija par notikušo sākotnēji izvirzīja divas versijas – slepkavība saistīta ar nogalinātā uzņēmējdarbību vai arī ar personīgo dzīvi. Vīrietis it kā nodarbojies ar cigarešu kontrabandu, kā arī viņam, iespējams, piederot cigarešu ražotne Latgalē.

Uz vīrieti šauts četras reizes, un tikai viens šāviens trāpījis galvā. Tas policijai liekot šaubīties par profesionālu pasūtījuma slepkavību. Ierocis netika atrasts, bet policija uzskata, ka šauts no TT pistoles.

Lietu par slepkavību izmeklē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+