×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
14. februāris, 2014
Drukāt

Izsludina eseju konkursu vidusskolēniem “Mana valsts un es” (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts kanceleja sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru piektdien izsludinājusi eseju konkursu vidusskolēniem “Mana valsts un es”, kas veltīts Latvijas Republikas pasludināšanas dienai – 1990.gada 4.maijam, portālu “LA.lv” informēja Valsts kancelejā.

“Laikā, kad atguvām savu valsti, mums bija nešaubīga pārliecība, ka tā ir mūsu lielākā vērtība. Nu jau vairāk nekā 20 gadu atkal esam noteicēji savā zemē, un tas kļuvis tik pašsaprotami, ka nenovērtējam iegūto. Mēs nesakām “mana valsts”, bet gan “šī valsts”. Taču par “šo valsti” neviens uz barikādēm nestāvēs, stāvēs par savu valsti, par mūsu valsti. Arī pašreiz ir jānotic, ka Latvijas valsts tāpat kā pirms 95 gadiem ir mūsu lielākā vērtība!” uzsver Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane.

Konkursā aicināti piedalīties vidusskolu audzēkņi, sūtot savas pārdomas par Latvijas likteņgaitām, tās identitāti un pamatvērtībām. Ar konkursa nolikumu var iepazīties Ministru kabineta mājas lapā  un Valsts izglītības satura centra mājas lapā.

Iesniegtās esejas vērtēs Valsts kancelejas direktore, žurnālists, sabiedriskais un politiskais darbinieks, Latvijas Tautas frontes pirmais priekšsēdētājs, Ministru kabineta balvas ieguvējs Dainis Īvāns, dzejniece, dramaturģe, sabiedriskā darbiniece, Ministru kabineta balvas ieguvēja Māra Zālīte, kā arī citi Latvijā labi pazīstami literāti, mūziķi, žurnālisti, sportisti, militārpersonas, izglītības un valsts pārvaldes eksperti.

Pamatojoties uz vērtēšanas komisijas lēmumu un balsojumu sociālajā tīklā “Draugiem.lv/latvija”, labāko darbu autori tiks aicināti uz konkursa noslēguma pasākumu šī gada aprīļa beigās Ministru kabinetā. Tāpat labāko eseju autoriem būs iespēja apmeklēt Ministru kabinetu, viesoties pie Ministru prezidentes un saņemt vērtīgas piemiņas un atzinības balvas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par vēlu! Sudraba savas kustības štābu jau reģistrēja Kremļa aktīvista dzīvoklī! Rudenī SC sastādīs valdību!

Draugiem Facebook Twitter Google+