×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. oktobris, 2014
Drukāt

Izsludina konkursu par Rēzeknes novada logo un moto

Foto: Edgars PavlovskisFoto: Edgars Pavlovskis

Lai veicinātu Rēzeknes novada atpazīstamību un stiprinātu novada tēlu, pašvaldība aicina interesentus piedalīties logo un moto konkursā, iesniedzot savu oriģinālo un neparasto ideju, kā varētu izskatīties Rēzeknes novada logo, un kā skanēt novada moto.

Kā informē pašvaldībā, gan logo, gan moto simboliski jāattēlo Rēzeknes novads kā gaiša, videi draudzīga un iespējām bagāta dzīves vieta ar izkoptām tradīcijām, kas nepārtraukti attīstās.

Moto jābūt vienkāršam, īsam, kodolīgam, skanīgam un uzmanību piesaistošam. Vēl tam labi jāskan arī latgaliešu, angļu un krievu valodā. Arī logo jābūt vienkāršam, vienlaikus uzmanību piesaistošam, vizuāli un filozofiski viegli uztveram, kā arī viegli transformējamam dažādās tehnikās un mērogos.

Veidojot logo, vēlams izmantot tīras krāsas. Pēc autora ieskatiem iespējams izmantot arī Rēzeknes novada karoga un ģerboņa krāsas vai simboliku. Logo izveidē pieļaujami visi grafiskie un glezniecības līdzekļi. Dalībnieki var iesniegt atsevišķu logo vai moto idejas piedāvājumu vai arī piedalīties konkursā ar vienotu logo un moto ideju.

Rēzeknes novada pašvaldība logo un moto idejas kopā ar idejas aprakstu brīvā formā un iesniedzēja kontaktinformāciju gaidīs līdz 8. decembrim.

Darbi papīra un CD formātā jāiesniedz pa pastu vai personīgi Rēzeknes novada pašvaldībā, Atbrīvošanas alejā 95A, 17. kabinetā. Pēc tam iesniegtos darbus izvērtēs komisija, kas labākā logo un labākā moto autoriem piešķirs naudas balvas – katram 400 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+