Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
15. decembris, 2015
Drukāt

Izsludina konkursu uz Bulduru Dārzkopības vidusskolas direktora vietu

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Bulduru dārzkopības vidusskola.

“Bulduru Dārzkopības vidusskola” valde izsludinājusi atklātu konkursu uz vidusskolas direktora amatu, liecina ieraksts portālā “vestnesis.lv”.

Tiek prasīts, lai pretendentiem būtu iegūta izglītība saskaņā ar Ministru kabineta 2014. gada 28. oktobra noteikumiem Nr. 662 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” noteiktajām prasībām, atbilstība Izglītības likumā noteiktajām prasībām, pieredze darbā vadošā amatā un personāla vadīšanā vismaz piecu gadu garumā, kā arī pedagoģiskā darba stāžs vismaz divu gadu garumā.

Tāpat tiek prasīta pieredze Eiropas Savienības fondu un citu finanšu instrumentu projektu īstenošanā, tai skaitā projektu vadībā un iepirkumu organizēšanā, pieredze sadarbībā ar nozaru profesionālajām asociācijām un sociālajiem partneriem, zināšanas par izglītības iestādes darbību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem, profesionālās izglītības jomu un tās attīstības tendencēm, teicamas latviešu valodas zināšanas, vismaz divu svešvalodu pārzināšana, teicamas komunikācijas, sadarbības un prezentācijas prasmes, prasme argumentēt savu viedokli un pieņemt lēmumus, kā arī prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+