×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
8. jūlijs, 2014
Drukāt

Izsludina konkursu zinātniskiem pētījumiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina Latvijas zinātniskās institūcijas iesniegt projektus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentu programmas “Pētniecība un Stipendijas” aktivitātē “Pētniecība”, kurā pieejams finansējums 4 435 556 eiro apmērā, lai veicinātu sadarbību zinātnē starp Latviju un Norvēģiju.

Pētniecības aktivitāte vērsta uz divpusējās sadarbības stiprināšanu starp Latvijas un Norvēģijas pētniecības iestādēm, tādējādi veicinot iestāžu ilgtermiņa sadarbību, kā arī to kapacitātes un kompetenču attīstību. Projekta ietvaros ir obligāta partnerība ar vismaz vienu institūciju no Norvēģijas.

Projektu finansējumu veido Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansējums 3 992 000 eiro un Latvijas valsts budžeta līdzfinansējums 443 556 eiro apjomā. Viena projekta minimālais finansējums ir 60 000 eiro, savukārt maksimālais – viens miljons eiro. Projektus var īstenot līdz 2017. gada 30. aprīlim.

Projektu var iesniegt tikai Latvijas zinātnisko institūciju reģistrā reģistrēta zinātniskā institūcija – zinātniskais institūts vai augstskola, kas atbilst konkursa nosacījumiem. Konkursā var pieteikt projektus sociālajās un humanitārajās zinātnēs, kā arī sabiedrības veselībā, ieskaitot aspektus, kas saistīti ar farmāciju, biomedicīnu un profilaksi.

Projektu iesniegumi angļu valodā elektroniski jāiesniedz līdz 30. septembrim, izmantojot elektronisko projektu iesniegumu iesniegšanas sistēmu, kurai piekļuvi pēc rakstiska pieprasījuma izsniedz VIAA.

Konkursa nosacījumi un detalizēta informācija par programmu pieejama VIAA mājaslapas www.viaa.gov.lv sadaļā “EEZ un Norvēģijas finanšu instruments”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+