×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Izsludina pieteikšanos Egona Līva piemiņas balvai “Krasta ļaudis”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Rakstnieku savienība, Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde, Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācija un Latvijas Jūras akadēmija izsludina konkursu par Egona Līva piemiņas balvu “Krasta ļaudis”.

Piemiņas balvu “Krasta ļaudis” piešķir trijās kategorijās: par labāko grāmatu latviešu valodā 2013/2014; par literāru veikumu jūrniecības popularizēšanā Latvijā 2013/2014; par labāko skolu jaunatnes literāro darbu.

Konkursa mērķis ir veicināt interesi par latviešu literatūras klasiķi Egonu Līvu, viņa literāro mantojumu un devumu jūrniecības popularizēšanā, informē konkursa rīkotāji.

Balvu piešķir Latvijas Rakstnieku savienība, Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde, Latvijas Jūras akadēmija un Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācija.

Grāmatas nominācijai “Labākā grāmata” var pieteikt juridiskas personas; e-pasts rakstnieki@apollo.lv, ar norādi “Rakstnieka Egona Līva piemiņas balva”. Darbu iesniegšana nominācijai līdz 2014. gada 15. augustam.

Nominācijā “Labākā realizētā literārā ideja” var pieteikt gan fiziskas, gan juridiskas personas; e-pasts rakstnieki@apollo.lv, ar norādi “Rakstnieka Egona Līva piemiņas balva”. balvu fonds – 1500 eiro.

Konkursa laureātu apbalvošana notiks 14. septembrī Liepājā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+