Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
16. janvāris, 2015
Drukāt

Izsludina pieteikšanos Liepājas Kultūras balvai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūras pārvalde” izsludinājusi pieteikšanos Liepājas Kultūras balvai 2014, LA.lv uzzināja pašvaldībā.

Aicinām atskatīties un izvērtēt 2014. gada nozīmīgākos notikumus kultūras dzīvē Liepājā. Pieteikumus Liepājas Kultūras pārvaldē var iesniegt no 16. janvāra līdz 6. februārim.

Liepājas Kultūras balva pirmo reizi tika pasniegta 2011. gadā un idejas autore ir tā laika Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde. Liepājas Kultūras balva tiek pasniegta ceturto gadu pēc kārtas un tās uzdevums ir novērtēt tos kultūras notikumus, kas ir veicinājuši Liepājas atpazīstamību, kā arī novērtēt jaunas radošas idejas Liepājas kultūrā.

Šogad Liepājas Kultūras balvas pasniegšanas ceremonija notiks 27. februārī.

Pērn tika pasniegtas 14 Liepājas pilsētas domes pateicības. Liepājas Kultūras balvas un naudas prēmijas tika pasniegtas trim pretendentiem.

Pievienot komentāru

Dziesmu svētku deju lieluzveduma autori domās par alternatīvu iecerētajiem tērpiemXVI Deju svētku Deju lieluzveduma "Māras zeme" mākslinieciskās koncepcijas autori - mākslinieciskie vadītāji Jānis Ērglis un Jānis Purviņš, režisors Elmārs Seņkovs un scenogrāfs Reinis Suhanovs - sadarbībā ar Dziesmu un deju svētku rīkotāju - Latvijas Nacionālo kultūras centru (LNKC) - izstrādā alternatīvus risinājumus scenogrāfijai un lieluzveduma tērpiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+