×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
6. maijs, 2016
Drukāt

Izsludināta Bruknas labdarības lielkoncerta programma

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Izsludināta piektā labdarības lielkoncerta “Uzcel savu baznīcu!” dalībnieki un programma, LA.lv pavēstīja rīkotāju pārstāve Anete Kalniņa.

Koncerts skanēs 3. jūlijā plkst.17 Bauskas novada gleznainajā Bruknas muižā. Tas šo gadu laikā kļuvis par neatņemamu Latvijas vasaras kultūras kalendāra notikumu. Tāpat kā citus gadus, arī šovasar lielkoncertā piedalīsies Latvijā zināmi un iemīļoti mūziķi. Šobrīd savu dalību apstiprinājuši Lauris Reiniks, Olga Rajecka, Ainars Virga, Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, Varis Vētra, grupas “Putnu balle” un “Willow Farm”. Mūziķu saraksts tiks papildināts un plašāka informācija par gaidāmo lielkoncertu sekos.

“Piekto reizi ļaudis no malu malām aicināti pagriezt savas ceļazīmes ainaviskās Bruknas muižas virzienā, lai kopēji piedzīvotu to, vārdiem neaprakstāmo, īpašo sajūtu, kura katru gadu atkal no jauna piedzimst vietā, kurā ik uz soļa sastopama cilvēcība un tās gara spēks,” teic Kalniņa.

Arī šogad labdarības notikums “Uzcel savu baznīcu!” piedāvās apmeklētājiem gan mākslas meistardarbnīcas kopā ar māksliniecēm Elitu Patmalnieci, Ilzi Patmalnieci, un Ievu Bondari, gan iespēju vēro melnās keramikas tehnikā veidotu trauku tapšanu īpašajā keramikas ceplī, gan baudīt unikālo un gleznaino Bruknas muižas apkārtni.

Stāsts par kopēji celtu baznīcu piedzima 2012.gadā, kad pirmo reizi Latvijas mūziķi un citi radoši ļaudis nolēma palīdzēt Bruknas kopienas ļaudīm uzcelt savām rokām dievnamu. Tobrīd baznīcas ēkai tika likti pirmie pamatakmeņi, bet nu pašu rokām celtais dievnams vēris savas durvis. “Šī baznīca ir apliecinājums cilvēka neizmērojamam gara spēkam, kurš, liekot laukakmeni pie laukakmeņa ceļ ne tikai fizisku ēku, bet bruģē pats savu sirds ceļu,” piebilda Kalniņa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+