Kultūra
Māksla

Izsludināta dalība “Martinsona balvai” 16

Publicitātes attēls

Svinot Latvijas valsts simtgadi, Latvijas Laikmetīgas keramikas centrs sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru izsludina pieteikšanos Starptautiskajai keramikas konkursa izstādei “Martinsona balva”, kas notiks II Latvijas Starptautiskās keramikas biennāles programmas ietvaros.

Starptautiskā keramikas konkursa izstāde notiks no 6. jūlija līdz 9. septembrim, un tajā aicināti individuāli mākslinieki, kā arī mākslinieku grupas neatkarīgi no vecuma un nacionalitātes. Katrs dalībnieks dalībai izstādē var pieteikt tikai vienu mākslas darbu. Konkursa izstādē nedrīkst piedalīties mākslinieki, kas 2016. gadā ieguva Zelta, Sudraba vai Bronzas apbalvojumus “Martinsona balva” Konkursa izstādes Nacionālajā vai Starptautiskajā kategorijā.

Lai pieteiktos dalībai Starptautiskajā keramikas konkursa izstādē, māksliniekiem līdz 2018. gada 1. aprīlim jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma veidlapa. Atlasot izstādes darbus, pieteikumus divās kategorijās – nacionālajā un starptautiskajā – vērtēs starptautiska kompetentu profesionāļu žūrija. Katrā piešķirs trīs apbalvojumus un naudas balvas no 2000 līdz 5000 eiro. Apbalvotie mākslas darbi nonāks organizatoru laikmetīgās keramikas kolekcijā un turpinās priecēt skatītājus gan Latvijā, gan arī ārpus tās robežām.

LA.lv