Kultūra
Kultūrpolitika

Izsludināta pieteikšanās desmitajai Latgaliešu kultūras balvai “Boņuks” 16

Publicitātes foto

Nākamā gada 25. februārī jau desmito reizi tiks pasniegtas Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks 2017”. Lai noskaidrotu “Boņuks 2017” saņēmējus, izsludināta pretendentu pieteikšana, kas ilgs līdz 2018. gada 10. janvārim, informē balvas rīkotāji.

“Boņuks” ir vienīgā balva, kas īpaši izceļ un godina sasniegumus un paveikto latgaliskās kultūras dzīvē, un tās pasniegšanas ceremonija ir ne vien atskats par iepriekšējā gadā paveikto, bet arī latgaliešu kultūras aktīvāko ļaužu, interesentu un atbalstītāju sirsnīga un iedvesmojoša satikšanās.

Balvu pasniegšanas ceremonijā piedalīsies Latvijā zināmi latgaliski dziedoši mūziķi un apvienības – grupa “Bez PVN”, apvienība “Latgalīšu reps”, grupa “Unknown Artist”, Guntra Kuzmina kopā ar Rēzeknes novada vokālo studiju “Skonai” un citi mākslinieki.

Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks” mērķis ir veicināt latgaliešu kultūrvides saglabāšanu un attīstību, kā arī apkopot un godināt spilgtākos un nozīmīgākos sasniegumus latgaliešu kultūrā pagājušā gada griezumā. 2018. gada balvai pretendentu pieteikumi tiek pieņemti 18 nominācijās, kas skar sabiedrisko aktivitāšu, mūzikas un literatūras sfēras.

Balvu pasniegšanas ceremoniju klātienē var vērot ikviens interesents. Biļetes sarūpējamas Latgales vēstniecības GORS un “Biļešu Paradīze” biļešu sistēmās. Biļetes cena – 5 eiro.

LA.lv