Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
11. februāris, 2015
Drukāt

Izsludināta pieteikšanās divām Cimzes balvām, nesajauc!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Gan Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC), gan Valkas novada dome aicina izvirzīt pretendentus 2015. gada Jāņa Cimzes balvai.

Valkas novada domes izsludināto Cimzes balvu var iegūt novada pedagogs par ievērojamu un ilggadēju ieguldījumu talantīgo skolēnu apzināšanā un izglītošanā, kā arī par zinātniskās pētniecības darba vadīšanu un/vai organizēšanu. Jāņa Cimzes balvā ietilpst diploms un vienreizēja stipendija. Valkas novada izglītības iestādes, kā arī ikviens novada iedzīvotājs aicināts iesniegt pieteikumu domes priekšsēdētāja sekretariātā līdz 25. jūnijam. Svinīga balvas pasniegšanas ceremonija notiks Jāņa Cimzes dzimšanas dienā 3. jūlijā Valkas novadpētniecības muzejā.

Savukārt LNKC iedibinātajai Cimzes balvai jāpiesakās līdz 5. martam, un to piešķir Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības iestāžu pedagogiem kultūrizglītības jomā – mūzikā, mākslā, dizainā un dejā.

LNKC pirmo reizi pasniedza 2014. gadā diviem izciliem kultūrizglītības pedagogiem – Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas klavierspēles pedagoģei Ilzei Treijai un Jūrmalas Mākslas skolas skolotājam, direktora vietniekam izglītības jomā Antonam Vaivodam. Balvu pasniegšanas ceremonija šogad notiks 30. aprīlī.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli (1)Ģirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+