Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
2. oktobris, 2015
Drukāt

Izsludināta pieteikšanās Izcilības balvai kultūrā

Foto: LETAFoto: LETA

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi pretendentu pieteikšanu Izcilības balvai kultūrā, lai izteiktu atzinību par izciliem starptautiska mēroga sasniegumiem kultūrā, kas devuši būtisku ieguldījumu Latvijas kultūras vērtību popularizēšanā, veicinājuši pozitīvu Latvijas tēlu, cēluši Latvijas prestižu pasaulē un kultūras vērtību Latvijas sabiedrībā, liecina publicētā informācija “Latvijas vēstnesī”.

Pretendenti ir jāpiesaka līdz 21. oktobrim.

Jau ziņots, ka pērn decembrī Izcilības balvas tika pasniegtas pirmo reizi. Par pirmajiem Izcilības balvas kultūrā laureātiem kļuva tenors Aleksandrs Antoņenko, kinorežisors Jānis Nords un muzejs “Žaņa Lipkes memoriāls”, kurus Nacionālā kultūras padome izvirzīja no divdesmit sešiem balvai pieteiktajiem pretendentiem.

Katru gadu plānots piešķirt ne vairāk kā trīs Izcilības balvas kultūrā.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+