Mobilā versija
+4.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
2. oktobris, 2015
Drukāt

Izsludināta pieteikšanās Izcilības balvai kultūrā

Foto: LETAFoto: LETA

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi pretendentu pieteikšanu Izcilības balvai kultūrā, lai izteiktu atzinību par izciliem starptautiska mēroga sasniegumiem kultūrā, kas devuši būtisku ieguldījumu Latvijas kultūras vērtību popularizēšanā, veicinājuši pozitīvu Latvijas tēlu, cēluši Latvijas prestižu pasaulē un kultūras vērtību Latvijas sabiedrībā, liecina publicētā informācija “Latvijas vēstnesī”.

Pretendenti ir jāpiesaka līdz 21. oktobrim.

Jau ziņots, ka pērn decembrī Izcilības balvas tika pasniegtas pirmo reizi. Par pirmajiem Izcilības balvas kultūrā laureātiem kļuva tenors Aleksandrs Antoņenko, kinorežisors Jānis Nords un muzejs “Žaņa Lipkes memoriāls”, kurus Nacionālā kultūras padome izvirzīja no divdesmit sešiem balvai pieteiktajiem pretendentiem.

Katru gadu plānots piešķirt ne vairāk kā trīs Izcilības balvas kultūrā.

Pievienot komentāru

Esmu pārrakstījis kā Čehovu, tā Šekspīru. Saruna ar Regnāru VaivaruJaunnedēļ 27. februārī Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunajā zālē pirmizrādi piedzīvos izrāde "Lidojošais Travolta” Regnāra Vaivara režijā - stāsts par latviešu bailēm izrauties no sev ierastās vides, kā sacīts teātra izrādes pieteikumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+