×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
18. janvāris, 2012
Drukāt

Izsludināta pieteikšanās Vītola stipendijām

No 15. janvāra līdz 
1. aprīlim 12. klašu skolēni aicināti pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām nākamajam mācību gadam. Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles vai augstākai. Pretendentam jābūt vai nu no maznodrošinātas ģimenes, vai bārenim vai no viena vecāka ģimenes vai arī no daudzbērnu ģimenes.

Pieteikties var arī jaunieši, kuri sasnieguši izcilus panākumus mācību olimpiādēs.

Vītolu fonda stipendijas ir no 100 līdz 200 latiem mēnesī, un tās tiek maksātas no septembra līdz jūnijam. Nākamajā mācību gadā ir plānots piešķirt vairāk nekā 500 stipendiju.

Piesakoties stipendijai, kandidāts nenorāda, kuru no fonda administrētajām stipendijām vēlas saņemt – to lemj fonda padome. Katrs fonda ziedotājs nosaka, kurai nozarei stipendija tiks piešķirta un cik liela summa stipendijā tiks izmaksāta.

Vītolu fonda stipendijas mērķis ir dāvāt iespēju iegūt augstāko izglītību talantīgiem un centīgiem jauniešiem no maznodrošinātām ģimenēm. Fonds ir arī iespēja cilvēkiem un uzņēmumiem, kas tic Latvijas nākotnei un jauniešiem, atbalstīt un finansēt jaunus, neatlaidīgus un talantīgus studentus. Vītolu fonda dibinātāji ir Vilis un Marta Vītoli.

Vītolu fonda valdes priekšsēdētāja Vita Diķe aicina: “Jaunieši, 12. klases absolventi! Piesakieties stipendijai, tādējādi apliecinot gan vēlmi iegūt augstāko izglītību un zināšanas nākotnē veltīt savai Tēvzemei, gan prasmi attaisnot ziedotāju dāvāto uzticību!”

Vairāk informācijas www.vitolufonds.lv

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+