×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. septembris, 2015
Drukāt

Izsludināts iesācējautoru konkurss Prozas lasījumiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"Prozas lasījumi 2014".

Sagaidot ikgadējā literatūras festivāla “Prozas lasījumi” 20 gadu jubileju, tiek izsludināts konkurss iesācējautoru dalībai šī gada festivālā, portālam LA.lv pavēstīja Baiba Koemeca.

Jubilejas festivālā aicināti pieteikties autori, kuri raksta prozas darbus, bet līdz šim plašāku auditoriju ar saviem tekstiem nav iepazīstinājuši.

Lai piedalītos “Prozas lasījumu” konkursā, jaunie autori līdz 5. oktobrim aicināti iesūtīt vienu darbu īsās prozas formā uz epastu: prozaslasijumi@gmail.com. Sūtījumam jāpievieno ziņas par sevi un kontaktinformācija. Konkursā netiks izskatīti garāku prozas darbu fragmenti.

Konkursa uzvarētāji tiks uzaicināti uzstāties šī gada festivālā un parādīt savas literārās dotības plašākai auditorijai.

Kā jau ierasts, vietējo rakstnieku un viesautoru kopā sanākšana notiks decembra pirmajā nedēļā – no 1. līdz 6. decembrim, piebilda Koemeca.

Festivāls “Prozas lasījumi” kopš 1995. gada notiek decembra sākumā. Tas ir ikgadējs pasākums, kurš no neliela lasījumu vakara Andreja Upīša dzimšanas dienas atcerei ir pārtapis vairāku dienu prozas festivālā, kura laikā dažādos pasākumos ar savu jaunāko darbu vai to fragmentu lasījumiem uzstājas dažādu paaudžu Latvijas rakstnieki un viesautori no visas pasaules.

Festivālu organizē Latvijas Literatūras centrs ar Rīgas domes un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+