×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
6. augusts, 2015
Drukāt

Izsludināts konkurss par Egona Līva balvu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Rakstnieku savienība un Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde jau piekto gadu izsludinājusi konkursu par Egona Līva piemiņas balvu “Krasta ļaudis”, LA.lv uzzināja Kultūras pārvaldē.

Līdz 20. augustam Latvijas izdevniecības tiek aicinātas atrast atbilstošāko eseju vai prozas grāmatu, kas ne tikai ir tapusi un izdota pērnā gada otrajā pusē un šogad, bet arī ietver patriotisma, latviskuma un jūrniecības cildinājumu.

Piemiņas balva “Krasta ļaudis” 2015 tiks piešķirta divās kategorijās – par labāko grāmatu latviešu valodā 2014/2015, kā arī par labāko skolu jaunatnes literāro darbu “Krasta ļaudis” 2014/2015.

Nominācijai “Labākā grāmata” var izvirzīt prozas, eseju krājumus, kas tapuši laika posmā no 2014. gada 1. jūlija līdz 2015. gada 1. jūlijam.

Iesniegtos darbus izvērtēs Juris Jirgens, Liepājas kultūras pārvaldes vadītājs; Arno Jundze, rakstnieks un Latvijas Rakstnieku savienības Valdes priekšsēdētājs; Anda Kuduma, Dr. philol., Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes docente; Sandra Vensko, rakstniece un Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas biroja vadītāja un Linda Zulmane, Mg. philol., Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes lektore.

Balvu fonds – 1000 eiro. Svinīga Egona Līva piemiņas balvas “Krasta ļaudis” pasniegšana notiks Liepājā 20. septembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+