Mobilā versija
+15.4°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
14. marts, 2016
Drukāt

Izsludināts konkurss Rīgas radošo kvartālu darbības atbalstam

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs foto: Miera ielas Vasarsvētki.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludinājis Rīgas radošo kvartālu un teritoriju atbalsta finansēšanas konkursu, lai piešķirtu naudu kultūras projektiem, kuri tiks īstenoti radošajos kvartālos vai teritorijās līdz šā gada 31. decembrim, LA.lv uzzināja pašvaldībā.

Šāds konkurss tiek īstenots pirmo reizi, un tā projektu īstenošanai ir atvēlēti 70 000 eiro.

Konkursa mērķis ir veicināt radošo kvartālu un teritoriju attīstību Rīgā, nodrošināt daudzveidīgu kultūras pakalpojumu sniegšanu, kultūras jaunradi un sabiedrības izglītošanu, radīt publiski pieejamu, radošu un atvērtu mijiedarbības telpu un aktivizēt jaunas, radošas sadarbības formas, kā arī veicināt mūsdienīgas, intelektuālas kultūrvides un kultūras infrastruktūras attīstību pilsētā.

Konkursā var piedalīties juridiskas personas, nevalstiskas organizācijas un privātas komercsabiedrības, kuras darbojas Rīgā.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 4. aprīļa plkst. 17 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, kā arī elektroniski.

Pievienot komentāru

Rīgu pasludina par Pasaules koru galvaspilsētuAstoņas Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiādes konkursu un kopdziedāšanas dienas svētdien Arēnā Rīga noslēdzās ar otro apbalvošanas ceremoniju un dalībnieku festivāla kora noslēguma koncertu.
Draugiem Facebook Twitter Google+