Mobilā versija
Brīdinājums +26.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
14. marts, 2016
Drukāt

Izsludināts konkurss Rīgas radošo kvartālu darbības atbalstam

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs foto: Miera ielas Vasarsvētki.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludinājis Rīgas radošo kvartālu un teritoriju atbalsta finansēšanas konkursu, lai piešķirtu naudu kultūras projektiem, kuri tiks īstenoti radošajos kvartālos vai teritorijās līdz šā gada 31. decembrim, LA.lv uzzināja pašvaldībā.

Šāds konkurss tiek īstenots pirmo reizi, un tā projektu īstenošanai ir atvēlēti 70 000 eiro.

Konkursa mērķis ir veicināt radošo kvartālu un teritoriju attīstību Rīgā, nodrošināt daudzveidīgu kultūras pakalpojumu sniegšanu, kultūras jaunradi un sabiedrības izglītošanu, radīt publiski pieejamu, radošu un atvērtu mijiedarbības telpu un aktivizēt jaunas, radošas sadarbības formas, kā arī veicināt mūsdienīgas, intelektuālas kultūrvides un kultūras infrastruktūras attīstību pilsētā.

Konkursā var piedalīties juridiskas personas, nevalstiskas organizācijas un privātas komercsabiedrības, kuras darbojas Rīgā.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 4. aprīļa plkst. 17 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, kā arī elektroniski.

Pievienot komentāru

Kas lielāks par karoti un zupas bļodu. Saruna ar Ausmu Kantāni (1)Uz Imanta dzimšanas dienu maijā Ausma Kantāne-Ziedone dzīvokļa lodžijas palodzi parasti apstādīja ar atraitnītēm. Tā bija viņas dāvana jubilāram.
Draugiem Facebook Twitter Google+