×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
18. janvāris, 2017
Drukāt

Izsludināts konkurss uz Rīgas cirka vadītāja amatu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas cirka ēka.

Izsludināts atklāts konkurss uz valsts SIA “Rīgas cirks” vadītāja jeb valdes locekļa amatu, liecina publikācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

No amata pretendentiem tiek prasīta nevainojama reputācija, akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs, vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā valsts vai pašvaldības iestādē, kapitālsabiedrībā, biedrībā vai nodibinājumā, kā arī teicamas latviešu valodas un labas vismaz divu svešvalodu, tai skaitā angļu valodas zināšanas.

Tāpat no kandidātiem tiek prasītas zināšanas un izpratne par kultūru, īpaši cirka nozari, par valsts kapitālsabiedrību darbību un vadību, tai skaitā finanšu vadību, labas sadarbības un komunikācijas prasmes, stratēģiska, konceptuāla un radoša domāšana, kā arī labas darba organizācijas un vadības prasmes.

Konkursa pretendentiem pieteikumi jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu Kultūras ministrijai (KM) līdz 6.februārim, klāt pievienojot dzīvesgājuma aprakstu jeb CV un dažādus citus dokumentus, kā arī paša izstrādātu Rīgas cirka iepriekšējās darbības izvērtējumu un turpmākās darbības attīstības piedāvājumu, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi.
Kā ziņots, līdz ar gadumiju beidzās ilggadējās cirka direktores un mākslinieciskās vadītājas Lolitas Lipinskas amata pilnvaru termiņš. Lai cirka vadību uzticētu konkurētspējīgam profesionālim, KM jau iepriekš bija nolēmusi uz šo amatu izsludināt konkursu.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, kopš 4.janvāra “Rīgas cirka” valdē darbojas KM valsts sekretāra vietniece Dace Vilsone.

KM iepriekš paudusi, ka Rīgas cirka turpmākai darbībai nepieciešamas pārmaiņas – tam jākļūst
par daudzfunkcionālu un laikmetīgu cirka mākslas, mūzikas, dejas un citu starpdisciplināru pasākumu norises vietu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Francesco Sinibaldi Atbildēt

  Dulzura de pasión.

  Suavemente,
  como el sol
  que regresa
  en un campo
  iluminado,
  como el llanto
  de la noche
  en el ave
  pasajero…

  Francesco Sinibaldi

Draugiem Facebook Twitter Google+