Latvijā
Rīga

Izsludināts konkurss uz Rīgas zoodārza vadītāja amatu5

Foto – Rīgas zooloģiskais dārzs

Rīgas dome izsludinājusi konkursu uz Rīgas Zooloģiskā dārza valdes priekšsēdētāja amatu, liecina portālā “Latvijas Vēstnesis” publiskotā informācija.

Amata pretendentiem jābūt augstākai akadēmiskai vai otrā līmeņa profesionālai augstākai izglītībai, kas nodrošina nepieciešamo zināšanu un kompetenču kopumu, lai profesionāli pildītu SIA “Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” valdes locekļa pienākumus, pieredzei ar vides izglītību un aizsardzību saistītā jomā un vismaz divu gadu profesionālai darba pieredzei vadošā amatā, augstai atbildības izjūtai un nevainojamai reputācijai, kā arī jāatbilst citām pašvaldības uzstādītajām prasībām.

Pieteikumi ar atbilstošajiem dokumentiem pretendentiem līdz 14.februārim jāiesniedz Rīgas domes Īpašuma departamenta Komercdarbības nodrošinājuma pārvaldē.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka pērn novembrī, pēc 22 gadus ilgas karjeras Zooloģiskā dārza vadību atstāja tā valdes priekšsēdētājs Rolands Greiziņš. 1995.gadā viņš kļuva par zooloģiskā dārza direktora pienākumu izpildītāju, gadu vēlāk – par direktoru un kopš 2004.gada pildīja valdes priekšsēdētāja pienākumus.

Pašlaik Zoodārzu vadīt turpina valdes locekļi Edgars Vītols un Uldis Želubovskis.

Kā ziņots, Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka (ZZS) aģentūrai LETA iepriekš apliecināja, ka nolēmis pieteikties gaidāmajā konkursā uz Zooloģiskā dārza valdes locekļa amatu.

Gadījumā, ja piedalīšanās konkursā būs veiksmīga, tad parlamentārietis ir gatavs pretendēt arī uz Zooloģiskā dārza vadītāja amatu. Ja tas īstenotos, deputāts noliktu savu mandātu, skaidroja politiķis.

LA.lv