×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
30. maijs, 2016
Drukāt

Izsludināts logotipa konkurss dalībai Londonas grāmatu tirgū

baltics

Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Republikas Kultūras ministrija sadarbībā ar Igaunijas Grāmatizdevēju asociāciju un Lietuvas Kultūras institūtu izsludinājusi konkursu logotipa un saukļa izveidei par godu Baltijas valstu dalībai Starptautiskajā Londonas grāmatu tirgū 2018. gadā, kad Latvija, Lietuva un Igaunija būs goda viesu statusā, LA.lv pavēstīja Dace Bargā.

Konkursā līdz 30. jūnijam var pieteikties profesionāli mākslinieki vai ar vizuālās identitātes izstrādi saistīti uzņēmumi no Baltijas reģiona, aizpildot anketu un augšuplādējot logo un saukļa metus interneta vietnes sadaļā “Contest”. Labākā konkursā iesniegtā darba autors saņems naudas balvu 1250 eiro apmērā, piebilda Bargā.

2018. gadā Baltijas valstis Starptautiskajā Londonas grāmatu tirgū būs goda viesu statusā, kas paredz 600 kvadrātmetru lielu centrālo Baltijas valstu stenda izveidi un nodrošināšanu Londonas grāmatu tirgus hallē, tulkoto grāmatu un lasījumu prezentāciju pasākumus, poligrāfijas un dizaina sasniegumu reprezentāciju, kā arī saistīto kultūras pasākumu programmas nodrošināšanu Londonā un citviet Lielbritānijā. Dalības ietvaros paredzētas arī izstādes, koncerti, teātra izrādes un citi pasākumi.

Par godu šim notikumam izsludināts konkurss logotipa un saukļa izveidei, kas kalpos par Baltijas valstu identitātes zīmi ar Londonas grāmatu tirgu saistītajās norisēs. Tās mērķis būs nodrošināt Baltijas valstu – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas – redzamību un atpazīstamību starptautiskā mērogā, vēršot uzmanību uz Baltijas reģiona literatūras un grāmatniecības nozari. Konkursā uzvarējušais darbs tiks iekļauts visos Baltijas valstu prezentācijas materiālos, iespieddarbos, izstādēs, suvenīros, interneta un pilsētas vidē, tāpēc pieteikumiem jāatbilst aktuāla un mūsdienīga dizaina tendencēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+