Kokteilis
Stilo

Izsmalcināti špikeri stilīgajām: kādi zābaki būs modē 2018.gada ziemā 16

Publicitātes foto

Drīz iestāsies ziema. Iespējams, ka daudziem šķiet, ka apavu izvēlē ziemā būtisks ir ērtums un siltuma faktors, tomēr modes pasaule diktē arī savus noteikumus – tiem jābūt moderniem un jāpiestāv jūsu stilam. Lai šajā sezonā jūs izskatītos pamanāmi un aktuāli, piedāvājam dažus modes dizaineru “špikerus”.

Augstie zābaki
Vieni no aktuālākajiem apaviem 2018.gada ziemā būs augstie zābaki. Stilisti iesaka tos izvēlēties šī sezonas aktuālajās krāsās: sarkanā, dzeltenā vai salātzaļā. Ja jūs tomēr dodat priekšroku mierīgākiem toņiem, iesakām pievērst uzmanību krēmkrāsas, bēšiem, laškrāsas un gaiši zilajiem toņiem.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Kovboju stila zābaki
Modē atgriezušies kovboju stila zābaki. Īpaši aktuāli būs modeļi augstumā virs ceļa.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Botforti
Augumā garām sievietēm piestāv tā dēvētie botforti – šauri zābaki, kas stingri aptver kāju. Aktuāli gan no lakādas, gan zamšādas. Tie lieliski izskatās kopā ar adītu kleitu vai vidēja garuma svārkiem.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Botiljoni
Klasiskam stilam iesaka izvēlieties botiljonus. Tie piestāv jebkuram ģērbšanās stilam. Ziemas modernie toņi: bēši, balti vai arī tumšākas norkāsas. Atgādināsim, ka viena no šīs sezonas aktuālākajām tendencēm apavos ir sarkanā krāsa un visas tā nokrāsas.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv