Kokteilis
Stilo

Izsmalcinātība un ērtums: modē atgriežas mūsu vecmāmiņu iemīļotākās kurpes 4

Pēdējos gados goda vietu uz modes skatuves ieņēma sarežģīti un, jāatzīst, pārspīlēti “dizainiski” apavu modeļu. Šogad var priecāties klasikas cienītājas – jo tieši tā ir šī gada apavu modes galvenā tendence! Pats modernākais modelis – laiviņas, kas uzsver jebkuras kājas smalkās līnijas un ideāli iederas jebkurā tērpa ansamblī.

Atsākas laiviņu uzvaras gājiens

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Vairākus pasaulslaveno modes namu metuši pie malas eksperimentus un savās skatēs piedāvā tieši šo modeli, bet modes likumdevēji ar prieku tiem piekrīt, izvirzot laiviņas obligāti nepieciešama garderobes elementa statusā.

Šosezon modē atkal ienācis “zems izgriezums”, augsts, precīzs papēdītis un sašaurināts purngals. Par īstu stila etalonu kļuvušas laiviņas no lakādas un matētas ādas.

Krāsu gamma: melns, sarkans, balts. Vai vēl klasiskāk iespējams?!

Papildus klasiskajiem materiāliem stilīgi izskatās arī retāki klasikas varianti, kas darināti no interesantu toņu zamšādas un reptiļu ādas. Efekts satriecošs!

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Tradīcijas nemaina arī leģendārais modes nams “Chanel”. Kā vienmēr, tas ir etalons, kas grauj visus standartus. Sezonas kolekcijās jau uzmanību pievērsuši melnbaltu laiviņu modeļi ar it kā “nocirstu” purngalu.

Modes zīmoli nestāv maliņā

Daudzi slaveni zīmoli cenšas nostiprināties modes pasaulē, un vairākiem tas arī visnotaļ veiksmīgi izdodas. Zīmola “Bottega Veneta” dizaineri jaunajās kolekcijās piedāvā veiksmīgus modeļus, kuros apvienota vienkāršība, ērtums un oriģinalitāte. Šādi apavi ļauj padarīt vienkāršu pilsētas tēlu izteiksmīgāku un efektīgāku.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Maliņā nav palicis arī Kristians Labutēns, kas pateicis kategorisku “nē” slēptajai platformai, dodot priekšroku klasiskām laiviņām ar sarkanu zoli un neaizvietojamo nagliņpapēdi.

Saistītie raksti

Mūsdienu modes dāmu garderobe nebūs pilnīga arī bez klasiskā “nude” modeļa. Šo apavu unikalitāte – tie spēj padarīt harmoniskus pat tos tērpus, kuru krāsas citādi grūti kombinēt. Vērts atzīmēt, ka tieši šis modelis var pateikties lakādas atdzimšanai.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Klasika nekad nepadodas laika ietekmei. Tā ir sievišķīgas elegances piemērs, kas nāk palīgā tieši īstajā brīdī. Kas attiecas uz papēža augstumu, tas šobrīd nav galvenais kritērijs. Uz modes skatuves atkal parādījušies modeļi, kas bija aktuāli piecdesmitajos gados. Tolaik par tik augstiem papēžiem vienkārši vēl nebija aizdomājušies.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Protams, laiviņām jābūt ar papēdi, bet visērtākais augstums ir no 5 līdz 7 cm.

LA.lv