×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Izsmalcinātība un ērtums: modē atgriežas mūsu vecmāmiņu iemīļotākās kurpes (4)

1493154716_1

Pēdējos gados goda vietu uz modes skatuves ieņēma sarežģīti un, jāatzīst, pārspīlēti “dizainiski” apavu modeļu. Šogad var priecāties klasikas cienītājas – jo tieši tā ir šī gada apavu modes galvenā tendence! Pats modernākais modelis – laiviņas, kas uzsver jebkuras kājas smalkās līnijas un ideāli iederas jebkurā tērpa ansamblī.

Atsākas laiviņu uzvaras gājiens

Vairākus pasaulslaveno modes namu metuši pie malas eksperimentus un savās skatēs piedāvā tieši šo modeli, bet modes likumdevēji ar prieku tiem piekrīt, izvirzot laiviņas obligāti nepieciešama garderobes elementa statusā.

Šosezon modē atkal ienācis “zems izgriezums”, augsts, precīzs papēdītis un sašaurināts purngals. Par īstu stila etalonu kļuvušas laiviņas no lakādas un matētas ādas.

Krāsu gamma: melns, sarkans, balts. Vai vēl klasiskāk iespējams?!

Papildus klasiskajiem materiāliem stilīgi izskatās arī retāki klasikas varianti, kas darināti no interesantu toņu zamšādas un reptiļu ādas. Efekts satriecošs!

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Atraduši nu gan vecmāmiņu kurpes- visu laiku elegantākāsun skaistākās kurpes- laiviņas uz smalka papēža!

 2. un basas kājas vīriešiem. Latvijā vīriešiem apavus nopirkt ir milzīga problēma. Kaut kādas dīvainas liestes – šaurām, mazām kājiņām, laikam ķīniešu vai dienvidnieku, neatbilst nekādam šeit pieņemtajam izmēram.

 3. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  ===========

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+