×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. jūnijs, 2012
Drukāt

Izsola vakariņas ar Bafetu

Foto - AFPFoto - AFP

Pusdienas ar amerikāņu miljardieri Vorenu Bafetu šogad pārdotas interneta izsolē par 3,46 miljoniem dolāru (1,93 miljoniem latu), kas ir jauns rekords šādām pusdienām, informēja interneta izsoļu firma “eBay”.

Tiesības vienreiz pusdienot kopā ar 81 gadu veco Bafetu nopirka cilvēks, kurš vēlējās saglabāt anonimitāti. Pērn pusdienas ar Bafetu tika nosolītas par 2,63 miljoniem dolāru.

Labdarības izsole, kurā tika pārdota iespēja pusdienot ar Bafetu, tika rīkota 13. gadu pēc kārtas. Sākumcena bija 25 tūkstoši dolāru. Visi šīs izsoles ienākumi tiek ziedoti labdarības fondam “Glide Foundation”.

Izsoles uzvarētājs pusdienos ar Bafetu vienā no prestižākajiem Ņujorkas restorāniem – steiku namā “Smith Wollensky”. Viņam ir tiesības uzaicināt uz šīm pusdienām vēl septiņus cilvēkus.

2010. un 2011. gadā izsolē uzvarēja biznesmenis Teds Vešlers, kurš vēlāk kļuva par investīciju menedžeri Bafetam piederošajā kompānijā “Berkshire Hathaway Inc.”. Saskaņā ar žurnāla “Forbes” ziņām Bafets ir trešais bagātākais cilvēks pasaulē, atpaliekot tikai no meksikāņu magnāta Karlosa Slima un datoru programmatūras firmas “Microsoft” dibinātāja Bila Geitsa. Bafeta bagātība novērtēta ar 44 miljardiem dolāru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+