×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
6. septembris, 2017
Drukāt

Izsolē bītlu dziesmas notis (1)

Foto - CATERS NEWS/LETAFoto - CATERS NEWS/LETA

Slavenais Liverpūles četrinieks "The Beatles" izraisīja revolūciju 20. gs. populārās mūzikas izpratnē.

“Omega Auctions” izsolē, kas notiks 11. septembrī, izliktas grupas “The Beatles” dziesmas “Eleanor Rigby” oriģinālās notis, kuras pierakstījis producents Džordžs Mārtins un parakstījis grupas solists Pols Makartnijs.

Tiek prognozēts, ka nošu cena var sasniegt 20 000 mārciņu. Interesanti, ka šajā pašā izsolē pārdos arī Rigbiju ģimenes Bībeli ar tajā ierakstītu Eleonoras Rigbijas vārdu – kā zināms, dziesmas nosaukums nācis no kapakmeņa Liverpūles kapsētā, kur baznīcas svētkos pirmoreiz sastapās Džons Lenons un Pols Makartnijs. Bībeli atrada kāds Eleonoras Rigbijas radinieks pēc abu pusmāsu nāves. Izsoļu nama pārstāvis to nodēvējis par neticamu sagadīšanos un prognozē ļoti lielu pircēju interesi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! Atbildēt

  > lv–vīzes administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =====

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C_E_N_Z_Ū_R_A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+