Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
13. maijs, 2016
Drukāt

Izsole Likteņdārza atbalstam

Foto - Andris EglītisFoto - Andris Eglītis

Galerijā “Antonija” Rīgā ir skatāma Likteņdārza labdarības izsoles darbu izstāde, kurā piedāvāti 90 darbi – grāmatas, fotogrāfijas, grafikas, gleznas, plakāti, tēlniecības un dizaina darbi, mākslas darbi no porcelāna un stikla, juvelierizstrādājumi un kultūrvēsturiski priekšmeti.

Pati izsole interneta tiešsaistē notiks no 22. maija līdz 2. jūnijam. Reģistrēties izsolei var galerijas mājaslapā www.antonia.lv. Šogad Likteņdārza idejas atbalstītājiem pievienojies arī fotogrāfs Andris Eglītis (attēlā viņa darbs “Daugavas mākoņi”). Mākslinieki Likteņdārzam ziedos pusi no darba sākuma cenas, izsoles darbu dāvinātāji – visus ienākumus no darbu pārdošanas. Ienākumi no izsoles tiks ieguldīti Likteņdārza būvniecības turpināšanā. Šī būs sestā Likteņdārzam veltītā labdarības izsole. Iepriekšējās piecās izsolēs kopā pārdoti 316 darbi par kopējo summu 232 160 eiro.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+