Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
13. maijs, 2016
Drukāt

Izsole Likteņdārza atbalstam

Foto - Andris EglītisFoto - Andris Eglītis

Galerijā “Antonija” Rīgā ir skatāma Likteņdārza labdarības izsoles darbu izstāde, kurā piedāvāti 90 darbi – grāmatas, fotogrāfijas, grafikas, gleznas, plakāti, tēlniecības un dizaina darbi, mākslas darbi no porcelāna un stikla, juvelierizstrādājumi un kultūrvēsturiski priekšmeti.

Pati izsole interneta tiešsaistē notiks no 22. maija līdz 2. jūnijam. Reģistrēties izsolei var galerijas mājaslapā www.antonia.lv. Šogad Likteņdārza idejas atbalstītājiem pievienojies arī fotogrāfs Andris Eglītis (attēlā viņa darbs “Daugavas mākoņi”). Mākslinieki Likteņdārzam ziedos pusi no darba sākuma cenas, izsoles darbu dāvinātāji – visus ienākumus no darbu pārdošanas. Ienākumi no izsoles tiks ieguldīti Likteņdārza būvniecības turpināšanā. Šī būs sestā Likteņdārzam veltītā labdarības izsole. Iepriekšējās piecās izsolēs kopā pārdoti 316 darbi par kopējo summu 232 160 eiro.

Pievienot komentāru

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+